Aktüel SEYAHAT

Endonezyalıları yabancılarla ilişkiye girdiren gelenek!

Pek çok ülkenin kendine özgü geleneği bulunuyor. Gelenekler, kültürün bir parçası. Pek çok ülkede de kültürlerinin bir parçası olarak farklı gelenekler bulunuyor. Ancak bazı gelenekler var ki oldukça ilginç. Dünyadaki..

Endonezyalıları yabancılarla ilişkiye girdiren gelenek!

Pek çok ülkenin kendine özgü geleneği bulunuyor.

Gelenekler, kültürün bir parçası. Pek çok ülkede de kültürlerinin bir parçası olarak farklı gelenekler bulunuyor. Ancak bazı gelenekler var ki oldukça ilginç. Dünyadaki ilginç gelenekleri sizlerle daha önce paylaşmıştık. Endozneya’da iyi şans getirdiği için yapılan bu gelenek ise oldukça sıra dışı. Endonezya’da bazı kişiler iyi şans getirmesi için ülkedeki Gunung Kemukus Dağı’na giderek her 35 günde bir, toplamda 7 kişiyle ilişkiye giriyorlar. Detaylara birlikte bakalım.

Her ülkenin kendine özgü gelenekleri mevcut. Endonezya’da ise binlerce kişi iyi şans getirmesi amacıyla yabancılarla seks yapıyor.

Kişiler, iyi şans getirmesi için Endonezya’nın başkenti Cakarta’nın da bulunduğu Cava Adası’nda “Gunung Kemukus” olarak bilinen bir dağa gidiyorlar.

Bu dağ aynı zamanda “Seks Dağı” olarak da biliniyor. Geleneğe göre kişinin 35 günde bir en az 7 kez dağa gidip, tanımadığı bir kişiyle cinsel ilişkiye girmesi gerekiyor.

Birçok Endonezyalı 35 günde bir yedi kez üst üste “seks dağı”na giderek iyi şans getirmesi amacıyla yabancılarla birlikte oluyor.

İlişkiye girilen kişinin evli ya da bekar olması fark etmiyor. Bu kişiler arasında politikacılardan yerlilere kadar pek çok insan bulunuyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL