DİZİ

En İyi 5 Netflix Dizisi!

İşte 2019’un en iyi 5 Netflix dizisi. Unbelievable 13 Eylül 2019’da yayınlanan Unbelievable, evine izinsiz giren biri tarafından tecavüze uğrayan genç ve kimsesiz bir kadını merkezine alıyor. Ancak bu olay,..

En İyi 5 Netflix Dizisi!

İşte 2019’un en iyi 5 Netflix dizisi.

 1. Unbelievable
  13 Eylül 2019’da yayınlanan Unbelievable, evine izinsiz giren biri tarafından tecavüze uğrayan genç ve kimsesiz bir kadını merkezine alıyor. Ancak bu olay, polisin sorduğu şüpheli sorular ve genç kadının üzerindeki psikolojik baskıyla çok daha çetrefilli bir hal alıyor.
 2. Sex Education
  2019’da yayınlanan ve çok sevilen Netflix yapımlarından biri de Sex Education. Dizi adından da anlaşıldığı gibi liseli gençlerin cinsellikle tanışma ve cinsellikle ilgili yaşadıkları deneyimlere odaklanıyor. Annesi cinsel terapist olan Otis, zorlandığı konulardan yola çıkarak lisede hiç beklemediği bir oluşuma vesile oluyor.
 3. The Society
  Sürükleyici bir drama, gizem ve gençlik dizisi diyebileceğimiz The Society’nin konusu da oldukça ilginç. Hikaye, bir gezi için kasabadan ayrılan lise öğrencilerinin kasabaya döndükleri kasabanın tamamen boş olduğunu görmeleriyle başlıyor. Yetişkinlerin olmadığı bu kasabada yapayalnız kalan gençler yeni toplum kuralları belirleyerek hayatta kalmaya çalışıyorlar.
 4. Russian Doll
  2019’un en çarpıcı dizilerinden biri Russian Doll. Orange Is The New Black’te Nicky rolüyle tanıdığımız Natasha Lyonne dizinin başrolünde yer alıyor. Dizinin konusu ise oldukça sıra dışı. New York’ta oldukça sıradan bir partide esrar kullanan ve partiden çıktıktan sonra ölen Nadia, bir sonraki sabah hiçbir şey olmamış gibi uyanır.
 5. When They See Us
  Yılın en çarpıcı dizisi When They See Us, ABD tarihinin en utanç verici olaylarından olan Central Park Jogger davasını anlatıyor. 8 kişinin darp ve tecavüzüne uğrayan bir kadının davasında suçlanan 5 siyasi genç dizinin odak noktası. Dizinin başrollerinde ise Jharrel Jerome, Asante Blackk, Felicity Huffman, Freddy Miyares ve Vera Farmiga yer alıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL