SEYAHAT

En güzel balayı turları!

Miami ve Karayipler İstanbul’dan Türk Hava Yolları uçağı ile Amerika Birleşik Devletleri’nin Miami kentine uçuşla başlayan Miami&Karayipler balayı gemi turu 9 gece 10 günlük bir programa sahip. Miami ile birlikte..

En güzel balayı turları!

Miami ve Karayipler

İstanbul’dan Türk Hava Yolları uçağı ile Amerika Birleşik Devletleri’nin Miami kentine uçuşla başlayan Miami&Karayipler balayı gemi turu 9 gece 10 günlük bir programa sahip. Miami ile birlikte Meksika’nın Costa Maya ve Cozumel kentlerine de uğrayan 5 Yıldızlı Empress of theSeas gemisi ile benzersiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Malezya ve Tayland

7 gece 8 günlük Malezya Tayland turunun en güzel yanı vizesiz oluşu. Türk Hava Yolları ile İstanbul Havalimanı’ndan başlayan turun gemi ayağı Singapur’da gerçekleşiyor.

Dünyadaki yüzen gemilerin en büyüklerinden biri olan Quantum of theSeas ile Singapur, Malezya ve Tayland rotasında Bangkok ve Phuket başta olmak üzere Singapur ve Malezya kentlerini de keşfetme şansınız var.

Norveç kıyıları ve İber Yarımadası

13 gece 14 günlük Norveç kıyıları ve İber Yarımadası gemi balayı turunda İstanbul Havalimanı’ndan Türk Hava Yolları uçuşu ile başlayan seyahat Danimarka’nın başkenti Kopenhag’dan binilecek gemi ile denizde devam ediyor.

Rotada Norveç, Fransa, İspanya, Portekiz ve Cebelitarık limanları yer alıyor. Dönüş ise İspanya’nın muhteşem turizm destinasyonu Barselona’dan. Jewel of theSeas gemisiyle gerçekleşen tur, Kuzey Avrupa’dan Batı ve Güney Avrupa’ya kadar çizdiği rotasıyla benzersiz bir güzellikte.

Doğu Karayipler

Kartpostalları andıran güzellikteki bembeyaz kumsallar ve tropik bitki örtüsünün tadını çıkarmak için Doğu Karayiplercruise balayı turunu seçebilirsiniz.

9 gece 10 günlük Doğu Karayipler Turu, Türk Hava Yolları’nın İstanbul Havalimanı’ndan ABD’nin Miami kentine gerçekleştirdiği uçuşla başlıyor. Miami Limanı’ndan hareket eden 5 Yıldızlı Oasis of theSeas gemisi ile tur rotasında Karayip adalarından St. Thomas, Porto Riko’nun başkenti San Juan, Haiti’nin kuzey limanı Labadee yer alıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL