SİNEMA

En çok izlenen seri film önerileri!

Sinema sevenlerin beğendiği seri filmler listesinde tüm zamanların en iyi yapımlarını bir araya getirdik . Aksiyon, Korku, Macera, Bilim Kurgu ve Fantastik seri filmlerin yer aldığı listemizde, IMDB puanı yüksek,..

En çok izlenen seri film önerileri!

Sinema sevenlerin beğendiği seri filmler listesinde tüm zamanların en iyi yapımlarını bir araya getirdik . Aksiyon, Korku, Macera, Bilim Kurgu ve Fantastik seri filmlerin yer aldığı listemizde, IMDB puanı yüksek, ödüllü birçok filmi bulabilirsiniz.

Baba 1-2-3 (1972-1990)

1940’lı yılların Amerika’sında İtalyan bir ailenin öyküsünün anlatıldığı filmde ünlü sinema oyuncuları Al Paçino, James Caan, Diane Keaton, Robert De Niro gibi oyunular yer alıyor. Mafya filmi seviyorsanız bu film tam size göre, Baba filminde tüm aile bireylerinin yer altın dünyasında yaşadığı mücadeleler ve olaylar anlatılıyor.

Matrix Serisi (1999-2003)

Bilim Kurgu sevenler için konusu ve oyuncuları ile harika bir film serisi Matrix. Keanu Reevers, Laurence Fishburne gibi oyuncuları yer aldığı filmde, içinde yaşadığımız bu dünya tamamıyla aldatıcı ve tüm insanlık aslında uzaydan gelen yaratıkların köleleridir. Filmin serilerinde bu düzen yıkılmaya çalışılıyor.

Örümcek Adam Serisi (2002)

Çizgi film karakteri olan örümcek adam film olarak çekilmiş ve çok fazla beğenildiği için filmin devamı gelerek seri haline gelmiştir. Filmde baş kahramanımızın örümcek adama nasıl dönüştüğü, neler yaşadığı ve kahramanlıkları bir seri halinde anlatılıyor.

Superman Serisi (1978 – 2006)

Süper kahraman hikayeli film, çizgi filmlerden tanıdığımız Superman karakterinin hayat hikayesini konu alıyor. Filmlerin serisinde Superman’ın doğuşu, nasıl kahraman olduğu, düşmanları ve hayat hikayesi yer alıyor. Her serisi ile merak uyandıran film tüm serileri ile mutlaka izlenmesi gereken filmler arasında yer alıyor.

Rocky Serisi (1976 – 2006)

Dövüş sahneleri ile efsane olan film Rocky seri filmler arasında bulunuyor. Müzikleri ve dövüş sahneleri ile unutulmazlar arasına giren filmin Oscar ödülü de bulunuyor. Filmin tüm serilerinde başrol de Sylvester Staallone bulunuyor.

Testere Serisi (2004 – 2010)

Korku filmi sevenler için harika bir film serisi Testere. Tüm serilerinde büyük gerilim yaşayacağınız filmde seri katil, birçok kişiyi kaçırarak farklı bir yere hapsediyor ve yaşamları için tek şan sunuyor. Yaşamak için yapmaları gereken içinde bulundukları düzeneklerden kurtulmak.

Yüzüklerin Efendisi Serisi(2001-2003)

Efsane seri filmler arasında yüzük kardeşliği filmi olan Yüzüklerin Efendisi bulunuyor. Kişiyi tamamen etkisi altına alan ve birçok türün peşinde olduğu lanetli bir yüzük hikayesi filmde anlatılıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL