DİZİ

En Çok İzlenen Kırmızı Noktalı Diziler!

Romantik komedilerden sıkılıp bir adım daha ileriye gitmek istiyorsanız başarılı hikayesiyle etkisi altına alan pek çok erotik dizi bulmak mümkün. What If (2019) Başrolünde Renee Zellweger’ın yer aldığı dizi, idealist..

En Çok İzlenen Kırmızı Noktalı Diziler!

Romantik komedilerden sıkılıp bir adım daha ileriye gitmek istiyorsanız başarılı hikayesiyle etkisi altına alan pek çok erotik dizi bulmak mümkün.
What If (2019)
Başrolünde Renee Zellweger’ın yer aldığı dizi, idealist bir bilim insanı olan Anne’nin tıbbi teknoloji startup’ı için çaresizce kaynak ararken esrarengiz bir yatırımcı ile korkunç bir anlaşma yapmasını ve bu kararın doğurduğu sonuçları anlatıyor.

Sex Education (2019)
Annesi seks terapisti olan lise çağındaki asosyal genç Otis Milburn, okuldakilere cinsellik hakkında bilgi vererek popülerliğini arttırır. Yakın arkadaşı Maeve ile birlikte gizli bir seks terapisi kliniği kuran Otis, burada arkadaşlarının cinsellikle ilgili sorunlarını yanıtlar. Bu esnada izleyiciye siber zorbalık, lgbti+ bireylere yapılan fiziksel, duygusal ve psikolojik zorbalık gibi konular da başarılı bir şekilde yansıtılır.


Bitter Daisies (2018)
İspanya yapımı dizi herkesin birbirini tanıdığı küçük bir kasabada küçük bir kızın kaybolmasıyla açılan soruşturmayı ve soruşturmayı yürütmesi için görevlendirilen Rosa Vargas’ın görevlendirilmesini anlatıyor.


Perfume (2018)
Patrick Süskind’in Koku kitabından uyarlanan Koku filmine çok benzeyen ancak olay örgüsüyle filmden ayrışan mini dizi bir kadın cesedinin bulunmasıyla başlıyor. Daha sonra ölen kadının liseden arkadaşları olan ve aralarında büyük bir gizemin aşikar olduğu diğer karakterlerle tanışıyor seyirci. Erotik sahnelerle yoğunluğu artan heyecanlı dizi son bölüme kadar gizemini koruyor.


Easy (2016-2019)
Romantik komedi olarak karşımıza çıkan Easy, Orlando Bloom, Malin Åkerman, Marc Maron, Jake Johnson, Gugu Mbatha-Raw, Dave Franco, Hannibal Burress, Emily Ratajkowski, Michael Chernus, Kiersey Clemons, Elizabeth Reaser gibi yıldız isimleri bir araya toplamasıyla adeta izleyicisinden tam not alıyor. Şikago’da yaşayan insanların günümüz aşk, cinsellik, teknoloji ve kültür kavramlarını sorgulayışlarını anlatan Easy, modern zaman ilişkilerini farklı bir açıdan ele alıyor.


Masters of Sex (2016)
Başarılı bir jinekolog olan Dr. William Masters üzerinde çalıştığı akademik araştırma için seks süreci içerisinde kadın ve erkekte meydana gelen psikolojik ve fizyolojik tepkimeleri araştırmak ister. Ancak bir anda hayatına giren sekreteri Virginia Johnson’ın gelişiyle olay farklı bir boyuta taşınır. O yıllarda seks üzerine bir araştırma yapmak insanların sahip olduğu tabular nedeniyle mümkün değildir. İkili tüm zorlukları aşmak için ellerinden geleni yapacaktır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL