Aktüel

Eda Ece eski hatalarını yapmıyor!

Eda Ece’nin başarılı olmak isteyenlere çok özel bir tavsiyesi var! Yasak Elma dizisinde izlediğimiz Eda Ece, 8 yıldır oyunculuk yapıyor. Küçüklüğünde birçok konuda kurslara katılan Eda Ece, en çok tiyatroda..

Eda Ece eski hatalarını yapmıyor!

Eda Ece’nin başarılı olmak isteyenlere çok özel bir tavsiyesi var! Yasak Elma dizisinde izlediğimiz Eda Ece, 8 yıldır oyunculuk yapıyor. Küçüklüğünde birçok konuda kurslara katılan Eda Ece, en çok tiyatroda kendini iyi hissetti. Annesinin bale, voleybol ve piyano kurslarına götürdüğünü de anlatan Eda Ece, geri dönüş aldığı tek şeyin ise tiyatro olduğunu anlattı.

Elele dergisindeki röportajında kendisi ile ilgili önemli bir ayrıntı da veren Eda Ece, kötü ya da iyi taraflarını kendisinden iyi kimsenin bilmediğini anlattı.

Başkalarının kendisinde kötü olarak gördüğü şeyleri kendisinin bildiğini ve bunları düzeltmeye çaba harcadığını da anlatan Eda Ece, başarısının sırrını da aslında vermiş oldu. Kendisi için “Ben çok iyi oyuncuyum ya da oldum” şeklinde bir düşüncesinin olmadığını anlatan oyuncu, 8 senelik kariyerinde bugünlerde iyi yerde olduğunu da anlattı.

Hep daha iyisini yapabileceğini düşünerek hareket eden ünlü oyuncunun şu sözleri, başarılı olmak isteyen gençlere çok önemli bir tavsiye:

“Sekiz sene içinde kariyerimde daha iyi bir yere geldiğimi düşünüyorum. Üstelik yönetmenimle, oyuncu arkadaşlarımla yeni bir şeyler üreterek, işin içine girerek, üzerine düşünüp kendimi geliştirerek yaptım bunu. Bu süreçte herhangi bir hatam olduysa başkalarının görüp de benim görmediğim olmamıştır. Diyelim ki üç proje önce beni izlemiş ve beni beğenmiyor izleyici… Onların üç yıl önce fark ettiği yanlışı ben zaten görüp zaman içinde düzeltmek için çalışmışımdır. Kötü ya da iyi taraflarımı benden daha iyi bilen biri yoktur herhalde.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL