MEKANLAR SEYAHAT

Dünyanın En Kötü 5 Havalimanı!

Yolculukların güzel bir başlangıca sahip olması için önemli görev üstlenen hava limanlarının kimi zaman yolcuları ağırladıkları vakit boyunca yüksek konforlu ve misafirperver bir tecrübe sağlarken, kimi havalimanı özensiz hizmet anlayışıyla..

Dünyanın En Kötü 5 Havalimanı!

Yolculukların güzel bir başlangıca sahip olması için önemli görev üstlenen hava limanlarının kimi zaman yolcuları ağırladıkları vakit boyunca yüksek konforlu ve misafirperver bir tecrübe sağlarken, kimi havalimanı özensiz hizmet anlayışıyla yolcuların tatillerini burunlarından getiriyor. 

Londra Gatwick Havalimanı, Birleşik Krallık

Birleşik Krallık’ın en büyük ikinci havalimanı olan Londra Gatwick Havalimanı, kalite ve hızın yetersiz olması nedenleriyle dünyanın en kötü havalimanlarından biri olarak seçilmiş. Yetersiz bulunan tadilatlara rağmen havalimanının kalabalık bekleme alanları da ziyaretçilerin en yoğun şikayet aldığı alanlardan biri. Havalimanı listede 6,62/10 puan almış.

Billy Bishop Toronto City Havalimanı, Kanada

Billy Bishop Toronto City Havalimanı, büyüleyici lokasyonuna rağmen ziyaretçilerden yeteri kadar olumlu geri bildirim alamadı. Hizmet yetersizliği ve yiyecek-içecek eksikliği nedeniyle 6,50/10 puan alan havalimanı dünyanın en kötü hava limanları arasına adını yazdırdı.

Porto Havalimanı, Portekiz

İnternet yorumlarında tuvaletlerin hijyen eksikliği ve zaman zaman kullanıma kapalı olması, yön levhalarının yetersizliği, rötarlar gibi nedenlerden bolca bahsedilen Porto Havalimanı 6,46/10 puan ile en kötüler listesine girmeye hak kazandı.

Paris Orly Havalimanı, Fransa

Paris Orly Havalimanı’nın kötü yorumlarına neden olan baş etkenler yüksek fiyatlı yemekler ve kaba çalışanlar oldu. Havalimanı 6,37/10 puan aldı.

Manchester Havalimanı, Birleşik Krallık

Ziyaretçiler tarafından eleştiri yağmuruna tutulan Manchester Havalimanı, nerdeyse yıkılmak üzere olan bekleme alanı ve emanet edilen araçların zarar görmesi gibi nedenlerden dolayı 6,26/10 puana layık görüldü.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL