Aktüel

Dünyanın en garip çiftleri!

Onların çok farklı birleşme nedenlerini duyuncak çok şaşıracaksınız. Birlikte göründüklerinde her zaman kafanızı karıştıracak olan çiftleri derledik. Aslında var olduğuna inanamayacağınız çiftleri listeledik. Ahmet Muhammed ve Safia Abdulleh 2009 yılında..

Dünyanın en garip çiftleri!

Onların çok farklı birleşme nedenlerini duyuncak çok şaşıracaksınız. Birlikte göründüklerinde her zaman kafanızı karıştıracak olan çiftleri derledik. Aslında var olduğuna inanamayacağınız çiftleri listeledik.

Ahmet Muhammed ve Safia Abdulleh

2009 yılında evlenen çiftin görünüşlerinden neyin garip olduğunu anlamamış olabilirsiniz. Evlendiklerinde Ahmet 112 yaşındaydı, Safia ise 17 yaşında bir gençti ve aralarında 95 yaş farkı vardı. Ahmed’in altıncı evliliğiydi.

Liu Ye ve Liu Ye

Evet doğru okudunuz. Düşündüğünüz gibi onun bir adaşı ile evlenmemiştir. Aslında kendisi ile evlenmiştir. Bu Çinli adam kendisinin de bir karton kopyasıyla yemin ettiği törenle evlendi.

Sultan Kösen ve Merve Dibo

Aşk, tüm şekil ve boyutlara girebilir mi? Bunun doğruluğunu kanıtlamak için Sultan Kosen ve Merve Dibo çiftimize bakalım. Guinnes Rekoruna adını yazdırmış Sultan 8’2 uzunluğunda ayakta duran dev bir adamdı, sevgilisi ise 5,9 uzunluğunda. Sultan, Merve’yi bulana kadar kendisi için uygun bir kadın bulmakta çok zorlandı. Her ne kadar başlangıçta Merve’nin ailesi destek vermese de onlar hep birbirlerinin yanında oldular.

Jayla Cooper ve Jose Griggs

Bu çifti görünce rahatsız olabilirsiniz. Ancak hikayesini okuduğunuzda fikriniz değişebilir. Jayla Cooper, Lösemi teşhisi konulduğunda yaşadığı en büyük üzüntü gelin olamayacağıydı. Ailesi de son isteğini yerine yetirmek için Jayla’yı evlendirmek istedi. Dallas’taki Çocuk Tıp Hastanesi’nde kaldığı süre boyunca birlikte yaşadığı 7 yaşındaki arkadaşı Jose Griggs’le evlenmiştir. Evlilikleri sadece sembolik de olsa sonuçta Jayla mutlu olmuştur.

Davecat ve Sidore Kuroneko

Davecat bir robot hayranıdır. Sidore Kuroneko adında sentetik bir robot bebekle evlenmiştir. Hatta Elena Vostrikova adlı başka bir robot bebeği de kendisine metres tutmuştur. Elena’nın biseksüel olduğunu aynı zamanda birbirlerinin kız arkadaşları olduğunu söylemektedir.

Sal9000 ve Nene Anegasaki

Sal9000’in bir insan ismi olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Bu japon adam sevdiği oyun karakteri, Nene Anegasaki’yi Love Plus adlı bir flört uyarma oyunu oynarken tanıdı. Ne kadar da saçma geliyor öyle değil mi?

Amanda Rodgers ve Sheba

Resme bakıp tahmin ettiğiniz gibi bu kadın köpeğiyle evlenmiştir. 48 yaşındaki kadın erkeklerden bıkmıştı ve kendisi için iyi bir ruh bulduğunu dile getirdi. 200 misafirini 2014’te yapmış olduğu düğününde ağırladı. Köpeğin mutlu olup olmadığını bilmiyoruz. Ama Amanda kesinlikle mutlu görünüyor.

Chadil Deffy ve Ann Kamsuk

Evleneceklerdi fakat düğünlerini bazı nedenlerden ötürü defalarca ertelediler. Ann bir araba kazasında öldüğünde, Chadil onunla evlenmenin onun sevgisi kutlamanın en iyi yolu olduğunu söyledi. Hiç bir zaman göremeyeceğiniz biriyle evlenir miydiniz? Aşk böyle bir şey galiba bize söylenecek söz bırakmıyorlar…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL