DİZİ

Dünya Hali final yapıyor!

Televizyon ekranlarında bu sezon yaşanan final yapan dizilere bir yenisi daha katıldı. TRT ekranlarında yayınlanan Dünya Hali dizisi de final yapan yapımlar arasında yer alıyor. Televizyon ekranlarında bu sezon yaprak..

Dünya Hali final yapıyor!

Televizyon ekranlarında bu sezon yaşanan final yapan dizilere bir yenisi daha katıldı. TRT ekranlarında yayınlanan Dünya Hali dizisi de final yapan yapımlar arasında yer alıyor.

Televizyon ekranlarında bu sezon yaprak dökümü yaşanıyor. Uzak Şehrin Masalı, Son Yaz, Cam Tavanlar, Ada Masalı ve son olarak Yalancı dizisinden sonra bir dizi hakkında daha final kararı verildi.

Geçtiğimiz sezondan beri Alparslan, Masumlar Apartmanı, Barbaroslar, Kıbrıs Zafere Doğru, Gönül Dağı, Teşkilat gibi dizilerle atak yapan TRT dizilerinin çoğu iyi reytingler almayı başarıyor.

TRT1’in umut bağladığı dizilerden birisi de absürt komedi hikayesi olarak öne çıkan Dünya Hali dizisiydi. Pelin Abay ile Caner Şahin ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin yaz döneminden bu yana yayınlandığını ama reytingler konusunda yüzü gülmedi.

15 Aralık tarihinde Dünya Hali dizisinin normal şartlarda veda etmesi bekleniyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL