DİZİ VİDEOLAR

Dünya Hali dizisinden ilk tanıtım yayımlandı!

TRT 1 ekranlarının keyifle izlenen dizilerine bir yenisi daha ekleniyor: ” Dünya Hali” Dünya Hali, farklı hikayesi, benzersiz kurgusu ve kendine has komedi diliyle ekranların yeni eğlencesi olmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz..

Dünya Hali dizisinden ilk tanıtım yayımlandı!

TRT 1 ekranlarının keyifle izlenen dizilerine bir yenisi daha ekleniyor: ” Dünya Hali”

Dünya Hali, farklı hikayesi, benzersiz kurgusu ve kendine has komedi diliyle ekranların yeni eğlencesi olmaya hazırlanıyor.
Geçtiğimiz günlerde çekimleri başlayan dizinin ilk tanıtımı yayınlandı.

Başrollerini Caner Şahin, Pelin Abay, Tolga Tekin ve Ozan Çelik’in paylaştığı dizide; hayatı pahasına doğruluktan ayrılmayan Sinan’ın (Caner Şahin) dedesinin vasiyetini yerine getirmeye çalışırken başından geçen komik olaylar anlatılıyor.
Mizah tarzıyla ekranlara yeni bir soluk getirecek olan dizinin yapımcılığını Neden film üstleniyor. Yönetmen koltuğunda daha önce Tutunamayanlar dizisinin yönetmenliğini yapan Osman Nail Doğan ve Murad Zaloğlu oturuyor. Senaryosunu ise Osman Nail Doğan, Murat Kaman, İdris Meydi, Cem Tunçer ve Eray Kaman birlikte yazıyorlar.

Şehir hayatının gündelik dertleriyle boğuşan içimizden insanların hikayesini konu alan dizide ayrıca Selin Hasar, Ayfer Tokatlı, Durul Bazan, Mert Denizmen, Mekin Sezer, Naşit Özcan gibi birçok yetenekli isim yer alırken dizinin yakında ekranlara gelmesi planlanıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL