SEYAHAT

Doları Düşünmeden Tatil Yapacağınız Ülkeler!

Dolar, Euro ve Sterlin aldı başını gidiyor, durdurabilene aşk olsun! İşte bunları düşünmeden tatile gideceğiniz paramızın değerli olduğu ülkeler! Sırbistan Öncelikle vizesiz! Change office’ten bir tomar parayla çıkacaksınız: 100 TL,..

Doları Düşünmeden Tatil Yapacağınız Ülkeler!

Dolar, Euro ve Sterlin aldı başını gidiyor, durdurabilene aşk olsun! İşte bunları düşünmeden tatile gideceğiniz paramızın değerli olduğu ülkeler!

Sırbistan
Öncelikle vizesiz! Change office’ten bir tomar parayla çıkacaksınız: 100 TL, 1730 Dinar. Üstelik ülkenin geneli de ucuz. İstanbul’da bir gece kulüpte harcayacağınız parayla Belgrad’da limuzin eşliğinde mekana gidebilirsiniz.
Hindistan
Evet, Hindistan ucuz ancak uçak pahalı. Onun da çözümü var; yol yıpranmalarına alışıksanız birkaç aktarmalı otobüsle 3-4 güne varabilirsiniz. Ya da butik havayolu şirketlerini kovalamalısınız ve yine aktarmalı uçmalısınız. Eğer başardıysanız, artık zenginsiniz. Zira 100 TL, 1170 Hindistan Rupisi.


Ukrayna
Hem yakın hem de uçak biletleri çok daha ucuz. Türklerin çok sık ziyaret ettiği bir ülke, sonuçta 100 TL, 465 Ukrayna Grivnası. Hiç fena değil. Üstelik Ukrayna’da metal ve rock konserleri de çok meşhur.
Nepal
Avrupa’da birbirine benzeyen huzurlu şehirleri bir kenara bırakın bambaşka bir maceraya atılın. Nepal’in doğasında kaybolun, serin sularında yüzün, orman balı toplayın. Üstelik paranız da olacak; 100 TL, 1877.06 Nepal Rupisi değerinde.


Arjantin
Güney Amerika’da keşfedecek çok şey var. Renkli ve samimi bir ülke. Yani en azından yapacak birçok şey var. Buenos Aires’te samba, tango, deniz, güneş, kum ve ucuz lezzetli yemek var.
Moldova
Gece hayatıyla meşhur ülkeye vizesiz giriş sağlayabiliyorsunuz. Başkenti Kişinev, çok önemli tarihi mekanlar içeriyor. Yani gündüz müzeleri gezecek, gece dans edeceksiniz!

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL