DİZİ

Dizi ekibi üst üste yaşanan ölümlerle sarsıldı!

5 sezon devam eden Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı olarak Kuruluş Osman, 2019-2020 sezonunda izleyici ile buluştu. Şimdiye kadar 22 bölümü yayınlanan dizi,başarılı bir performans sergiliyor. Burak Özçivit, Yurdaer Okur, Didem..

Dizi ekibi üst üste yaşanan ölümlerle sarsıldı!

5 sezon devam eden Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı olarak Kuruluş Osman, 2019-2020 sezonunda izleyici ile buluştu. Şimdiye kadar 22 bölümü yayınlanan dizi,başarılı bir performans sergiliyor. Burak Özçivit, Yurdaer Okur, Didem Balçın ve Ragıp Savaş dizisinin başrolünde yer alan ünlü isimler…

Kuruluş Osman dizisindeki ekran başarısı sevindirirken, son 2 hafta içinde yaşanan vefatlar ise büyük üzüntü kaynağı oldu. İlk olarak dizinin müziklerini yapan Alpay Göltekin, 48 yaşında hayatını kaybetti. Diriliş Ertuğrul dizisinin de müziklerini yapan, Göltekin’in vefatı sanat camiasında derin bir üzüntüye sebep oldu.

Kuruluş Osman dizisinde bir üzücü haber daha geldi. Dizinin plato müdürü olarak çalışan Rüştü Can, hastanede geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Üst üste gelen bu vefatların ardından Kuruluş Osman dizisinde büyük bir üzüntü ve keder hakim… Dizi ekibi yoğun şekilde çalışmalarını sürdürürken, acı kayıpları da yüreğinde hissediyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL