DİZİ VİDEOLAR

Dizi başlamadan ayrılık yaşandı!

Fox TV’nin yazlık dizilerinden Sen Çal Kapımı için Haziran başından bu yana hazırlıklar devam ediyor. Yaz ekranının en dikkat çeken yapımlarından birisi olan Sen Çal Kapımı da Kerem Bürsin ile..

Dizi başlamadan ayrılık yaşandı!

Fox TV’nin yazlık dizilerinden Sen Çal Kapımı için Haziran başından bu yana hazırlıklar devam ediyor. Yaz ekranının en dikkat çeken yapımlarından birisi olan Sen Çal Kapımı da Kerem Bürsin ile Hande Erçel başrolde buluştu. İki ünlü ismin uyumlu halleri de büyük dikkat çekti.
Ancak dizinin bugün yayınlanan fragmanında “Yakında” ifadesi dikkat çekti. Oysa ki, dizinin 1 Temmuz Çarşamba günü izleyicilerle buluşacağı geçtiğimiz hafta anons edilmişti. Peki, ne oldu da böyle bir paylaşım yapıldı?

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın kulis bilgisine göre dizinin 1. bölümünün yetişmeme ihtimali bulunuyor. Geçen sezon Her Yerde Sen isimli diziyi yöneten Ender Mıhlar, bir süredir dizi üzerine çalışıyordu. Ancak ani bir kararla Ender Mıhlar yönetmenlik görevini Yusuf Pirhasan’a devretti. Ancak Yusuf Pirhasan sadece birinci bölümün devam eden çekimlerini tamamlayacak.

Yönetmen konusunda yaşanan bu son dakika gelişmesi Sen Çal Kapısı dizisinin yayına başlamasını geciktirebilir. İşte bu nedenle de yeni bir tanıtım yayınlanarak “Yakında” ibaresi ile dikkat çekildi.

Yusuf Pirhasan’ın yerine kimin geleceği ise belli olmadı. Dizinin 1 Temmuz’a yetişmemesi durumunda 8 Temmuz Çarşamba bir alternatif olarak duruyor.

https://www.youtube.com/watch?v=Ei5LqFzG0vg

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL