DİZİ

Diriliş Ertuğrul, Pakistan’ı da etkisi altına aldı!

Diriliş Ertuğrul dizisi Ramazan ayının başından itibaren Pakistan’da yayınlanıyor. Ülkede büyük bir ilgi gören dizi, birçok farklı konuyla gündem olmakta. Asyalı sanatçıların Diriliş Ertuğrul’un jenerik müziğini çalarak başlattıkları sosyal medya..

Diriliş Ertuğrul,  Pakistan’ı da etkisi altına aldı!

Diriliş Ertuğrul dizisi Ramazan ayının başından itibaren Pakistan’da yayınlanıyor. Ülkede büyük bir ilgi gören dizi, birçok farklı konuyla gündem olmakta. Asyalı sanatçıların Diriliş Ertuğrul’un jenerik müziğini çalarak başlattıkları sosyal medya etkileşimi büyük bir iz bırakmıştı. Pakistan’da dizinin Urduca yayınlanması geniş kitlelerin diziye büyük hayranlık beslemesini sağladı.

Pakistanlılar, Diriliş Ertuğrul dizisi için açılan Urduca youtube kanalına da büyük ilgi gösterdi ve kısa sürede 1 milyonun üzerinde abone oluştu.

Yeni bir haber ise Pakistanlı sinema oyuncusu Mehwish Hayat’ın paylaştığı twitter mesajı oldu. Dünya çapında tanınan oyuncu, Engin Altan Düzyatan’ı Hollywood’un ünlü isimlerinden Leonardo DiCaprio ile karşılaştırdı.

Diriliş Ertuğrul’un Urduca yayınlanmasını destekleyen Mehwish Hayat, dizinin tarihsel önemine işaret etti.

“Büyük ahlaki derslere sahip” diyerek diziyi öven Mehwish, Engin Altan Düzyatan’ı da çok yakışıklı bulduğunu belirtti.

Mehwish, “Biraz Leonardo DiCaprio gibi, değil mi?” diyerek Düzyatan ile DiCaprio kıyaslaması yaptı.

Dünyanın birçok ülkesinde yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisi ile büyük kitleleri etkisi altına alan Engin Altan Düzyatan, müthiş performansıyla Türkiye’de de unutulmazlar arasına katılmıştı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL