Aktüel

Dilan Deniz Çiçek’ten yeni proje müjdesi!

Son olarak Çukur dizisinde “Sena” karakterini canlandıran Dilan Deniz Çiçek, Metin Akdülger ile başrolü paylaştığı “Yarına Tek Bilet” filmi ve önümüzdeki hafta çekimleri başlayacak “Yarım Kalan Aşklar” dizisi için saç..

Dilan Deniz Çiçek’ten yeni proje müjdesi!

Son olarak Çukur dizisinde “Sena” karakterini canlandıran Dilan Deniz Çiçek, Metin Akdülger ile başrolü paylaştığı “Yarına Tek Bilet” filmi ve önümüzdeki hafta çekimleri başlayacak “Yarım Kalan Aşklar” dizisi için saç stilini değiştirdi.

Dilan Çiçek Deniz, Çukur dizisinden ayrıldıktan sonra eğitim programlarına odaklanmıştı. Sinema filmi ile gündemde olan ve önümüzdeki hafta çekimleri başlayacak yeni dizisi için hazırlık yapan Dilan Çiçek Deniz, değiştirdiği saç stiliyle dikkat çekti.

Güzel oyuncu, bugünlerde seyirciyle buluşan Metin Akdülger ile başrolü paylaştığı “Yarına Tek Bilet” filmi için kamera karşısına kaküllü saçıyla geçmişti. Deniz, rol arkadaşı Burak Deniz ile önümüzdeki hafta çekimlere başlayacağı “Yarım Kalan Aşklar” dizisi için de saç imajını değiştirdi.
“Bu küçük yenilikle çok özlediğim setlere kavuşmanın da mutluluğunu yaşıyorum” diye konuşan güzel oyuncu, durgun karantina dönemi sonrasında başlayan iş yoğunluğundan memnun olduğunu belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL