Aktüel

Didem Balçın’ın yeni projesi!

Ben Varım isimli tiyatro oyunu ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan Didem Balçın, Yeliz Kuvancı, Erdem Akakçe ile aynı sahneyi paylaşacak. Das Das’ta 12 Şubat’ta sahneye çıkmaya başlayacak olan ekip, heyecanla..

Didem Balçın’ın yeni projesi!

Ben Varım isimli tiyatro oyunu ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan Didem Balçın, Yeliz Kuvancı, Erdem Akakçe ile aynı sahneyi paylaşacak. Das Das’ta 12 Şubat’ta sahneye çıkmaya başlayacak olan ekip, heyecanla izleyicilerin ilgisini bekliyor.

Kuruluş Osman dizisinde Selcan Hatun karakteriyle yer almakta olan Balçın, yeni projesinin heyecanını yaşadığını instagram hesabından yaptığı paylaşım ile gösterdi.

Yalnızlığın bir mucizeyle son bulabilir mi? Kalabalıklar sana ne kadar iyi hissettirir? İşte bu soruları irdeleyen Ben Varım’ın kadrosunda “Alper Baytekin, Didem Balçın, Ecmel İs, Erdem Akakçe, Hülya Gülşen, Iraz Yöntem, Tuğrul Tülek, Yeliz Kuvancı” bulunuyor.

Balçın, “Mucizelere inanır mısınız?” sorusunu sordu ve aşağıdaki paylaşım ile yeni projesine hayranlarını davet etti:

#benvarım @istanbuldasdas 12-13-26-27 Şubat’ta.. Biletler @istanbuldasdas gişede ve @mobilet te satışta.. Gelenler parmak kaldırsın😊🌟🧿

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL