DİZİ

Deren Talu, Akıncı dizisiyle anlaştı!

Defne Samyeli’nin büyük kızı Deren Talu, dizi setlerine hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Annesinden de tam destek alan Talu, başrolünü Şükrü Özyıldız’ın oynayacağı Akıncı dizisiyle el sıkıştı. on olarak işletmeci..

Deren Talu, Akıncı dizisiyle anlaştı!

Defne Samyeli’nin büyük kızı Deren Talu, dizi setlerine hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Annesinden de tam destek alan Talu, başrolünü Şükrü Özyıldız’ın oynayacağı Akıncı dizisiyle el sıkıştı.

on olarak işletmeci Baran Tınaz ile sürpriz bir aşka yelken açarak gündeme gelen Defne Samyeli’nin 23 yaşındaki kızı Deren Talu, ilk dizi deneyimi için el sıkıştı. Deren Talu, Şükrü Özyıldız’ın başrolünde yer alacağı Akıncı dizisiyle anlaştı.

Deren Talu, dizi setlerine hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Amerika’da aldığı oyunculuk dersinin yanı sıra Türkiye’ye döndükten sonra usta tiyatrocu Derya Alabora ile çalışan Talu, NTC Medya’nın iddialı dizisi Akıncı’yla el sıkıştı. TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre; annesinden de tam destek alan Talu, başrolünü Şükrü Özyıldız’ın oynayacağı ATV’de ekrana gelecek dizide ilk dizi tecrübesini yaşayacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL