Aktüel VİDEOLAR

Demet Özdemir’den Erkenci Kuş itirafı!

Romantik Komedi dizilerinin aranan ismi haline gelen Demet Özdemir, yeni sezonda tv8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisiyle ters köşe yapmıştı. Ancak uzun süre ismi Erkenci Kuş dizisiyle anılmaya devam..

Demet Özdemir’den Erkenci Kuş itirafı!

Romantik Komedi dizilerinin aranan ismi haline gelen Demet Özdemir, yeni sezonda tv8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisiyle ters köşe yapmıştı. Ancak uzun süre ismi Erkenci Kuş dizisiyle anılmaya devam edecek gibi görünüyor. Kariyerinde önemli bir yere sahip olan Erkenci Kuş dizisi, Demet Özdemir hayranlarının da tekrarlarını hala izlediği dikkat çeken projelerden birisi oldu.

Pandemi döneminde Star TV’nin tekrar bölümleri yine ilgiyle izlenen Erkenci Kuş dizisinde Sanem karakterini oynamıştı ünlü oyuncu. Sanem’in cana yakın, samimi, içten ve doğal halleri, izleyicinin de kalbini çelmişti.

https://www.youtube.com/watch?v=GcAwO9jqb_U&app=desktop

Bir mahalle kızı edasıyla Erkenci Kuş dizisinde çok sevilen Demet Özdemir, aslında yaptığı küçük itirafla, hayranlarının sevgisini bir kat daha arttırdı. Sanem’i çok seven hayranları, ünlü oyuncuyu bu karakterle boşuna özdeşleştirmemişler!

Demet Özdemir, pandemi döneminde pek çok oyuncu gibi internet üzerinden yapılan bir sohbete konuk oldu. Instagram canlı yayınına katılan Demet Özdemir, Erkenci Kuş dizisinin başarısının sırrı ile ilgili bir soruya yanıt verirken, aslında Sanem karakterine ne kadar benzediğinin de altını çizdi.

Bir bakkalın kızı olan Sanem’in sevilmesinde, Demet Özdemir’in özel hayatındaki kişiliğinin etkisi de büyük olmuş anlaşılan! Ünlü oyuncu, Sanem’i oynarken hiç de zorlanmadığını, zaten karakterin kendisine çok benzediğini anlattı

Erkenci Kuş dizisinin başarısı için “Bu büyük bir bileşen aslında. Tek başıma yapmış olmam mümkün değil, başka birin tek başına yapmış olması da mümkün değil. Zaman benim için en önemli unsurlardan biri. Ne yaparsan yap en güzelini yap ama yanlış zamandaysan eğer o bir şekilde görülmüyor. O yüzden zaman, bence en kıymetlisi yol haritamda” yanıtını veren oyuncu, zamanlaması doğru işlerin kendi değerini de bir şekilde bulduğu inancında.

“Yadsınamaz bir gerçektir, bende ev kızı modu var!”

Sanem ile benzerliklerini ise şu sözlerle anlatıyor Demet Özdemir:

“Sanem’in bir bakkalın kızı olması… Şimdi bende Yadsınamaz bir gerçek bu. Bende bu ev kızı modu var. Yani rahat bir kızım. Bütün istekleri taleplerimi, şaka yollu olsa da olmasa rahatlıkla dile getirebiliyorum. Sanem’le benzer taraflarım çok vardı. Bunun en büyük avantajı zaten bu yani, parlamasının, sevilmesinin. Çünkü bir şeye dönüşmek için çok büyük meşakkatli bir şey aramadım aslında. Okuduğum senaryodaki dil, bana çok yakındı zaten. Sanem’in böyle gerçek, mahalleden, içten bir kız olması da tabii ki biraz da yakın hissettiğim için kendime, biraz da köpürmesine sebep oldu.”

Can Yaman ile birlikte başrolünü paylaştıkları dizinin başarısında herkesin emeği olduğunu da vurgulayan oyuncu, “Settekiler, oyuncu arkadaşlarım, yönetmenimiz, herkes, orada çok büyük ustalar da vardı, onların da çok öğrettikleri var bana. Bu dediğim gibi büyük bir bileşen, herkesin emeği çok büyük” ifadesini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL