Aktüel

Demet Özdemir’den dekolteli paylaşım!

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep karakterine hayat veren ünlü oyuncu Demet Özdemir, dizinin setine geri döndü… tv8 ekranlarının sevilen yapımı 11 bölüm yayınlandı ve elde ettiği reyting başarısı ile göz..

Demet Özdemir’den dekolteli paylaşım!

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep karakterine hayat veren ünlü oyuncu Demet Özdemir, dizinin setine geri döndü… tv8 ekranlarının sevilen yapımı 11 bölüm yayınlandı ve elde ettiği reyting başarısı ile göz doldurdu. Araya giren pandemi süreci ise dizinin yükseliş sergilediği döneme denk geldiği için bir şanssızlık olarak değerlendiriliyor.

Demet Özdemir, Haziran ayı ile birlikte başlayan normalleşme sürecinde yakın arkadaşları ile birlikte tekne ile mavi tura çıktı. Günlüğü 17 bin TL’den tekne kiralayan ve 10 gün tatil yapan oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da dikkatleri üzerinde topladı.
Oyuncu, tatilde hem güldü hem eğlendi hem denize girdi hem güneşlendi hem de moral depoladı. 2,5 aylık karantina sürecinde evinden çıkmayan oyuncu adına, bu tatil son derece faydalı oldu.

Ancak dizinin setinde çalışmalar önceki gün başladı. Partneri İbrahim Çelikkol ile yeniden buluşan Demet Özdemir, çekimlerde yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Oyuncunun aklında ise hala geride bıraktığı tatil anıları var.Demet Özdemir, “Tatilden kopamıyorum” diyerek önceki hafta çekilen bir fotoğrafını yayınladı. Dekoltesiyle de göz dolduran oyuncu, hala çalışmaya alışamadığını, aklının tatilde kaldığını da anlattı.

Tatil konusunu kafasından bir türlü uzaklaştıramayan ünlü oyuncu, 5 bölüm kadar yapılacak çekimlerden sonra yeniden tatile çıkma fırsatı bulacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL