Aktüel

Değeri bilinmeyen 4 film!

Netflix’te son 5 yılda yayınlanan; ancak kıymeti bilinmeyen birbirinden başarılı 4 filmi sizler için listeledik. Beasts Of No Nation – 2015 Başrollerinde Idris Elba, Abraham Attah ve Kurt Egyiawan’ın olduğu Beasts..

Değeri bilinmeyen 4 film!

Netflix’te son 5 yılda yayınlanan; ancak kıymeti bilinmeyen birbirinden başarılı 4 filmi sizler için listeledik.

Beasts Of No Nation – 2015

Başrollerinde Idris Elba, Abraham Attah ve Kurt Egyiawan’ın olduğu Beasts Of No Nation, ailesi iç savaş yüzünden paramparça olduktan sonra paralı asker birliğe katılmak zorunda kalan Batı Afrikalı küçük bir çocuğun hikayesini izliyor.

Gerald’s Game – 2017

Stephen King’in 1992 yılında yayınladığı aynı adlı romanına dayanan Gerald’s Game, psikolojik korku-gerilim türünde bir film. Mike Flanagan’ın yönettiği yapım, kocasının seks oyununun ters gitmesinin ardından ıssız bir göl evinde yatağa kelepçeli kalan Jessie adlı bir kadının yaşadığı korku ve gerilimi merkezine alıyor. 

The Boy Who Harnessed The Wind – 2019

Gerçek olaylara dayanan The Boy Who Harnessed The Wind, ailesini ve köyünü kıtlıktan korumak için rüzgar enerjisiyle çalışan bir jeneratör icat eden Afrika’nın Malavi kentinde yaşayan 13 yaşındaki bir çocuğun inanılmaz ve ilham verici hikayesini ekranlara taşıyor. 

Paddleton – 2019

Ölümcül kanser teşhisi konan Michael adlı orta yaşlı bir adam, hem komşusu hem de yakın arkadaşı Andy’den hastalık onu öldürmeden önce kendisinin yaşamına son vermesine yardım etmesini ister. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL