DİZİ

David Fincher İmzalı Suç Dizisi Geliyor!

“Mind Hunter: Inside FBI’s Elite Serial Crime Unit” isimli kitaptan uyarlanan ve ilk sezonuyla övgü toplayan David Fincher imzalı suç dizisi Mindhunter’ın 2. sezonu 16 Ağustos’ta başlıyor.  Seven, Gone Girl, The Social Network..

David Fincher İmzalı Suç Dizisi Geliyor!

“Mind Hunter: Inside FBI’s Elite Serial Crime Unit” isimli kitaptan uyarlanan ve ilk sezonuyla övgü toplayan David Fincher imzalı suç dizisi Mindhunter’ın 2. sezonu 16 Ağustos’ta başlıyor. 

Seven, Gone Girl, The Social Network ve Zodiac filmlerinin yönetmeni olan David Fincher’ın ses getiren projesi, John E. Douglas’ın “Mind Hunter: Inside FBI’s Elite Serial Crime Unit” isimli kitabından uyarlanmıştı. İlk sezonda Jonathan Groff tarafından canlandırılan FBI’ın özel bir biriminde görevli ajan Holden Ford ve ortağı Bill Tench’in (Holt McCallany), takip ettiği seri katil ve tecavüzcülere odaklanmıştık. İlk sezonunda Asif Kapadia, Tobias Lindholm ve Andrew Douglas gibi önemli isimlerin de yönetmenlik koltuğuna oturduğu dizi, ikinci sezonuyla adından oldukça söz ettirecek. Zira Quentin Tarantino’nun yeni filmi Once Upon a Time in Hollywood’un ardından Mindhunter’ın 2. sezonunda da Charles Manson olaracak. Dizide Manson’ı Damon Herriman canlandıracak. Mindhunter’ın yaklaşık iki yıl süren 2. sezon hazırlıkları tamamlanmış durumda ve yeni sezon 16 Ağustos’ta ekrana gelecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL