DİZİ VİDEOLAR

Dark’ın final sezonunun resmi tanıtımı yayımlandı!

Netflix’in Alman yapımı ilk dizisi Dark’ın üçüncü sezonunun resmi tanıtımı yayınlandı. Dizi, final özelliği taşıyan sezonuyla 27 Haziran’da ekranda olacak. Dark Hakkında: Dünyanın gözü iki küçük çocuğun kaybolduğu, bir Alman..

Dark’ın final sezonunun resmi tanıtımı yayımlandı!

Netflix’in Alman yapımı ilk dizisi Dark’ın üçüncü sezonunun resmi tanıtımı yayınlandı. Dizi, final özelliği taşıyan sezonuyla 27 Haziran’da ekranda olacak.

Dark Hakkında:

Dünyanın gözü iki küçük çocuğun kaybolduğu, bir Alman kasabası olan Winden’dadır… Çocukların kaybolması, dört aile arasındaki karmaşık ilişkileri ve yaşanan çifte hayatları ortaya çıkarır. Her biri bir saatlik, on bölümden oluşan dizide, izleyici gizemli bir şekilde aynı kasabada 1986 yılında yaşanan olaylara sürükleniyor.

Ünlü Alman prodüksiyon şirketi Wiedemann & Berg tarafından çekilen Dark’ın kadrosunda Louis Hofmann ve Lisa Vicari gibi yükselen yeteneklerin yanı sıra Alman sineması ve TV sektöründe uzun yıllar tanınan Oliver Masucci, Jördis Triebel, Karoline Eichhorn ve Angela Winkler gibi isimler yer alıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL