SEYAHAT

Dalaman’da denize girilecek yerler!

Muğla’nın 13 ilçesinden biri olan Dalaman, Köyceğiz, Ortaca ve Fethiye ilçeleri ile Denizli Çameli ilçesi arasında yer alır. Bölgenin gözde tatil beldelerinden biri olan Dalaman, el değmemiş doğası, muhteşem koyları, upuzun kumsalları, mavinin en güzel..

Dalaman’da denize girilecek yerler!

Muğla’nın 13 ilçesinden biri olan Dalaman, Köyceğiz, Ortaca ve Fethiye ilçeleri ile Denizli Çameli ilçesi arasında yer alır. Bölgenin gözde tatil beldelerinden biri olan Dalaman, el değmemiş doğası, muhteşem koyları, upuzun kumsalları, mavinin en güzel tonlarını barındıran plajları ve sakinliği ile yıl boyunca binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır. Tipik Akdeniz ikliminin görüldüğü Dalaman’da kışları ılık ve yağışlı, yazları sıcak ve kurak geçer. Güneşli gün sayısı uzun olduğu için yaz tatilleri oldukça uzun sürer. Sadece yaz aylarında değil, bahar aylarında da denize girilebilir.

Ücretli Plaj Yerleri

Rixos Secret Beach

Giriş Ücreti: Şezlong ve şemsiye ile birlikte günübirlik plaj kullanım ücreti 100 TL. Loca 250 TL. Konaklama ücretleri sezonluk olarak değişiklik göstermektedir. Güncel konaklama ücretleri için lütfen işletme ile iletişime geçiniz.

Plaj Özellikleri: WC, duş, soyunma kabinleri, şezlong ve şemsiye, loca, restoran, snack bar, Wi-Fi, DJ performansı, oda konaklama, deniz güvenlik şeridi, cankurtaran ve otopark alanı.

Uygunluk: Çocuklu Aileler İçin Uygundur

Sarıgerme Halk Plajı

Giriş Ücreti: Yaya girişi ücretsizdir. Araç giriş ve otopark ücreti 15 TL, çadır konaklama kişi başı 40 TL/gecelik. 2 şezlong + şemsiye 30 TL.

Plaj Özellikleri: WC, duş, soyunma kabinleri, şezlong ve şemsiye, kafeterya, deniz güvenlik şeridi, cankurtaran, su sporları aktiviteleri ve otopark alanı.

Uygunluk: Çocuklu Aileler İçin Uygundur

Sarçed Plajı

Giriş Ücreti: Kişi başı 5 TL, araç giriş ve otopark ücreti 30 TL, 2 şezlong + şemsiye 30 TL.

Plaj Özellikleri: WC, duş, soyunma kabinleri, şezlong ve hasır şemsiye, çeşme, piknik alanı, kafeterya, sağlık kabini, çocuk oyun parkı, mescit, deniz güvenlik şeridi, gözetleme kulesi, cankurtaran ve otopark alanı.

Uygunluk: Çocuklu Aileler İçin Uygundur

Lime Beach Club

Giriş Ücreti: Şezlong ve şemsiye ile birlikte kişi başı giriş ücreti 150 TL.

Plaj Özellikleri: WC, duş, soyunma kabinleri, şezlong ve şemsiye, loca, restoran, snack bar, Wi-Fi, DJ performansı, tekne turu, deniz güvenlik şeridi, cankurtaran ve otopark alanı.

Uygunluk: Çocuklu Aileler İçin Uygundur

Sarsala Koyu

Giriş Ücreti: Kişi başı 5 TL. 2 şezlong + şemsiye 50 TL.

Plaj Özellikleri: WC, duş, soyunma kabinleri, şezlong ve hasır şemsiye, kafeterya, deniz güvenlik şeridi, cankurtaran ve otopark alanı.

Uygunluk: Çocuklu Aileler İçin Uygundur

Günlüklü Koyu

Giriş Ücreti: Araç giriş ücreti 30 TL, 2 şezlong + şemsiye 100 TL, loca 250 TL.

Plaj Özellikleri: WC, duş, soyunma kabinleri, şezlong ve şemsiye, kafeterya, çadır kamp alanı, deniz güvenlik şeridi, gözetleme kulesi, cankurtaran ve otopark alanı.

Uygunluk: Çocuklu Aileler İçin Uygundur

Ücretsiz Plaj Yerleri

Kayacık Plajı

Giriş Ücreti: Yaya girişi ücretsizdir. 2 şezlong + şemsiye 50 TL.

Plaj Özellikleri: WC, duş, soyunma kabinleri, şezlong ve şemsiye, kafeterya, çocuk oyun alanı, deniz güvenlik şeridi, gözetleme kulesi, cankurtaran ve otopark alanı.

Uygunluk: Çocuklu Aileler İçin Uygundur

Bedri Rahmi Koyu

Giriş Ücreti: Ücretsiz

Plaj Özellikleri: WC, duş, yiyecek ve içecek ihtiyaçlarının karşılanabileceği yerler bulunmaktadır. Soyunma kabini, şezlong ve şemsiye olanağı yoktur.

Uygunluk: Çocuklu Aileler İçin Uygundur

Gökgemile Koyu

Giriş Ücreti: Ücretsiz

Plaj Özellikleri: WC, duş, soyunma kabini, şezlong ve şemsiye kiralama olanakları bulunmuyor. Yiyecek ve içeceklerinizi koya gelmeden önce temin etmelisiniz.

Uygunluk: Çocuklu Aileler İçin Uygun Değildir

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL