Aktüel

Dabovic, Para için bacaklarımı açmam!

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde Beşiktaş ve Galatasaray formaları da giyen Milica Dabovic, Yunanistan’ta forma giydiği kulübün başkanının kendisine tek gecelik ilişki teklifinde bulunduğunu itiraf etti. Güzel sporcu, “Bacaklarımı para için..

Dabovic, Para için bacaklarımı açmam!

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde Beşiktaş ve Galatasaray formaları da giyen Milica Dabovic, Yunanistan’ta forma giydiği kulübün başkanının kendisine tek gecelik ilişki teklifinde bulunduğunu itiraf etti. Güzel sporcu, “Bacaklarımı para için açmadım ve bundan sonra da açmam. Bu nedenle gururluyum” dedi.

Sırbistan Milli Takımı ile Avrupa Şampiyonu olan, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde ise 2008’de Beşiktaş, 2016’da Galatasaray formaları giyen Milica Dabovic, yıllar sonra yaptığı itiraflar ağızları açık bıraktı.
Sırbistan basınına konuşan Dabovic, Beşiktaş’tan ayrıldıktan sonra transfer olduğu ve ismini vermediği Yunan ekibinin başkanı tarafından tek gecelik ilişki teklifi aldığını açıkladı.

Şimdilerde Instagram’dan kıyafetler satan Dabovic, “Kulüp başkanı benimle yatmak istedi. O dönemde ayda 20 bin Euro maaş alıyordum. Teklifi kabul etmediğim günden sonra 3 ay boyunca maaşımı vermediler ve sonrasında sözleşmemi feshedip beni kovdular” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL