DİZİ

Code 8 hakkında bilgiler!

Netflix’in sevilen flmlerinden biri olan Code 8 hakkında bilinmesi gerekenleri araştırdık. İşte bir süredir Netflix Türkiye’nin Top 10 listesinde yer alan Code 8 filmi hakkında bilgiler. 1. Geçtiiğimiz günlerde Netflix’in..

Code 8 hakkında bilgiler!

Netflix’in sevilen flmlerinden biri olan Code 8 hakkında bilinmesi gerekenleri araştırdık. İşte bir süredir Netflix Türkiye’nin Top 10 listesinde yer alan Code 8 filmi hakkında bilgiler.

1. Geçtiiğimiz günlerde Netflix’in abonelerine sunduğu bilim kurgu ve fantastik türü başarılı film doğa üstü yeteneklere sahip bir grup insanın toplumdan dışlanmalarını ve para kazanmak için ucuz işlerde çalışmalarını anlatıyor. Ancak filmin ana merkezinde yatan asıl konu ise başrol karakterimizin hasta annesini tedavi ettirebilmesi için gerekli olan parayı bir şekilde kazanmak istemesidir.

2. Ünlü yönetmen Jeff Chan önderliğinde çekilen Code 8 filminin senaristliğini ise yine Jeff Chan ve Chris Pane ikilisi yapmıştır. Aksiyon ve gerilim dolu sahneleriyle eleştirmenlerden tam not alan Code 8 filminin oyuncu kadrosunda ise Robbie Amell, Stephen Amell, Sung Kang, Kyle Kane, Aaron Abrams ve Kari Matchett gibi aktörler yer almıştır.

3. Basit bir kurguya sahip Code 8 filminde düşünülen gelecek dünyası ve doğa üstü güçlere sahip mutantlar senaryoyu ilginç ve izlenilesi bir hale getiriyor. Kısacası filmi 1 saat 38 dakika boyunca sıkılmadan izlersiniz.

4. Code 8 filminin konusu ise annesinin tedavisi için lazım olan parayı toplamaya çalışan Connor kendisi gibi mutant olan birkaç kişi ile tadilat ve tamirat işleri yapmaktadır. Çalıştıkları yere yapılan bir polis baskını neticesinde mutantlardan birinin öldürülmesi Connor’u bir hayli üzer. Mutantların sürekli polis kontrolünde tutulmasının sebebi ise olağan üstü yetenekleri sayesinde insanlara zarar vermelerini engellemektir.

5. Gerekli parayı bu işlerden kazanamayacağını düşünen Connor ise suç çetesi tarafından kendisine sunulan cazip teklifi kabul eder ve kolay yoldan para kazanmaya başlar. Ancak kolay yoldan para kazanmak Connor için pek te mümkün olmayacaktır.

6. Aksiyon ve gerilim dolu sahneleriyle öne çıkan Code 8 filmi Netflix’te de kısa sürede popüler olmayı başardı. Film eleştirmenlerinden de tam not alan Code 8 adlı yapımı değerlendirmeden önce başrolde yer alan iki kuzenin topladıkları bağışlar sayesinde çekilmiş bir film olduğunu göz önünde bulundurmalısınız.

7. Netflix üzerinden erişim sağlayabileceğiniz Code 8 filmi IMDb’de aldığı 6.1’lik puanla ortalama bir performans göstererek izlenilebilir filmler listemize dahil olmuştur.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL