SEYAHAT

Çınar Plajı’nı görmeniz için önemli sebepler!

Neden Çınar Plajı’nı görmelisiniz? Bu sorunuzu cevaplayabilecek sekiz sebebimiz var! Kum Sıcağını Sevmeyenlere İdeal Adres Denize girene kadar ayağınızı hissedemeyecek duruma geldiğiniz kumsallardan sıkıldıysanız, minik çakıl taşlarıyla dolu kumsalıyla Çınar..

Çınar Plajı’nı görmeniz için önemli sebepler!

Neden Çınar Plajı’nı görmelisiniz? Bu sorunuzu cevaplayabilecek sekiz sebebimiz var!

Kum Sıcağını Sevmeyenlere İdeal Adres

Denize girene kadar ayağınızı hissedemeyecek duruma geldiğiniz kumsallardan sıkıldıysanız, minik çakıl taşlarıyla dolu kumsalıyla Çınar Plajı size hitap eden bir plaj.

Hijyen ve Hizmet

Özel bir işletmeye tabi olan Çınar Plajı, bunun iki avantajını sonuna kadar hissetmenizi sağlayacak: İlki, hijyen. İkincisi ise kaliteli ve nitelikli hizmet. Sözün özü sahilde, tabir-i caizse ‘tam pansiyon’ bir konaklama sizi bekliyor.

Vücuda Dinçlik Kazandırmanın Kolaylığı

Soğukluğu ile meşhur Azmak Nehri’nin karıştığı bir denize sahip olan Çınar Plajı, bu karışımın bir kazanımı olarak en az Azmak Nehri kadar ferah ve soğuk bir yapıya sahip. Bu da daha suya girer girmez vücudunuza dinçlik kazandırıyor.

Yüzme İçin İdeal

Pek çok deniz, kumsaldan ilerledikçe bile rahatça yüzmek için gerekli derinliğe sahip değil. Bu da ya sığ bir suda yüzüyor gibi yapmaya çalışmakla ya da oldukça efor sarf ettikten sonra varılan derinlikte yüzecek mecalinizin kalmamasıyla sonuçlanıyor. Çınar Plajı’nda ise deniz, yeterli bir mesafenin akabinde ciddi anlamda derinleşiyor ve yüzmek isteyenler için tam isabet sonuç veriyor. Ancak çocuklu ailelerin bu konuda dikkatli olmalarını gerektiği de eklemeden geçmemek gerek.

Zakkum

Bazıları zakkum sever. Çınar Plajı da o ‘bazıları’ için eşsiz bir soluklanma imkânı sunuyor. Çünkü plaj etrafında yer alan zakkum ağaçlarının gölgesinde dinlenebilir, manzarayı seyre dalabilirsiniz. Ancak uyaralım: Fazla dalıp gittiğinizde açık havadan vücudunuza akın edecek oksijenlerle çarpılmamanız elde değil!

Aile Boyu Piknik Keyfi

Çınar Plajı’nda yer alan piknik masaları ve gerekli alanlarla deniz havasını soluduğunuz bir piknik sefası sizi bekliyor. İşin gücün vücuda depoladığı stres ve sinir hâlini üstünüzden atabileceğiniz daha iyi bir alternatif var mı?

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL