SİNEMA

Cep Herkülü Filminin Kamera Arkası Görüntüleri Yayınlandı

Eşsiz yetenek Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatan Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filminde başrol oyuncusu olarak yer alan Hayat Van Eck gibi sporcunun çocukluğunu canlandıran iki minik oyuncuyu da Naim Süleymanoğlu’nun kendisi..

Cep Herkülü Filminin Kamera Arkası Görüntüleri Yayınlandı

Eşsiz yetenek Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatan Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filminde başrol oyuncusu olarak yer alan Hayat Van Eck gibi sporcunun çocukluğunu canlandıran iki minik oyuncuyu da Naim Süleymanoğlu’nun kendisi gibi milli halterci olan kardeşi Muharrem Süleymanoğlu rollerine hazırladı.


10 yaşında halter hayatında, üst üste rekorlar kıran Naim Süleymanoğlu’nun çocukluğuna hayat veren oyuncularının canla başla çalıştığı antrenmanlarına dair kamer arkası görüntüler yayınlandı.
Sayısız başarısıyla haklı olarak yalnızca Türk spor tarihinin değil Dünya spor camiasının da en önemli isimlerinden biri haline gelen, gururumuz Naim Süleymanoğlu’nu yetenekli oyuncu Hayat Van Eck canlandırırken, haltere başladığı zamanları Batuhan Davutoğlu, biraz daha büyük hallerini ise Deniz Ali Cankorur hayat veriyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL