DİZİ VİDEOLAR

Cengiz Bozkurt, yeni diziden çok umutlu!

atv’nin yeni dizisi Gençliğim Eyvah, yakında izleyicilerle buluşacak. Önceki hafta dizinin çekimlerine başlandı. Dizi TV programı da setten röportajlar yaptı ve görüntüler paylaştı. Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen ve Günay Karacaoğlu’nun..

Cengiz Bozkurt, yeni diziden çok umutlu!

atv’nin yeni dizisi Gençliğim Eyvah, yakında izleyicilerle buluşacak. Önceki hafta dizinin çekimlerine başlandı. Dizi TV programı da setten röportajlar yaptı ve görüntüler paylaştı.

Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen ve Günay Karacaoğlu’nun başrollerinde yer aldığı dizinin çekimleri eğlenceli bir ortamda sürdürülüyor. En son Jet Sosyete dizisinde 3 sezon izlediğimiz Cengiz Bozkurt, çekimlerde enerjilerinin yüksek olduğunu anlattı.

2,5 aylık koronavirüs karantinası sonrasında herkesi çalışma isteği ile dolu olduğunu ifade eden oyuncu, çekimlerin bir pilatoda yapıldığını hatırlattı.
Cengiz Bozkurt, “Evde köreldik. Herkes işinin başına dönmek istiyor. Zor bir süreçten geçiyoruz ülke olarak. İhtiyatlı olarak, bütün önlemlerimizi alarak… Zaten kapalı bir mekanda, platoda çekiyoruz. Buraya dışarıdan kimse giremiyor. Kontrollü şekilde oyuncular içeri alınıyor. Ateş ölçümleri yapılıyor” diye konuştu.

Komedi dizilerinin sevilen isimlerinden Levent Ülgen de enerjisi yüksek bir ekip ile çalıştığını anlattı. Oyuncu, “Eğlenceli bir senaryo, eğlenceli bir ekip. Umarım iyi olur. Enerjimiz iyi, yüksek. Daha önce çalıştığım arkadaşlarım, çoğunu tanıyorum. O yüzden ben çok umutluyum” dedi.

Dizinin kadrosunda yer alan diğer oyuncular şu isimlerden oluşuyor: Ulviye Karaca, Elif Doğan, Ekin Mert Daymaz, Burak Tozkoparan, Erdem Kaynarca, Bahar Süer, Kemal Uçar, İpek Çiçek, Ecem Atalay ve Beyti Engin.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL