DİZİ

Çatı Katı Aşk dizisinin kadrosuna usta bir oyuncu katıldı

Kanal D, yeni dizisinin hazırlıklarını sürdürüyor. Mia Yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen projenin oyuncu kadrosu da her geçen gün netleşiyor. Furkan Andıç ve Ezgi Şenler başrolde buluştu. İki ünlü ismin nasıl..

Çatı Katı Aşk dizisinin kadrosuna usta bir oyuncu katıldı

Kanal D, yeni dizisinin hazırlıklarını sürdürüyor. Mia Yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen projenin oyuncu kadrosu da her geçen gün netleşiyor. Furkan Andıç ve Ezgi Şenler başrolde buluştu. İki ünlü ismin nasıl bir uyum sağlayacağı merakla bekleniyor.

Dizide ayrıca Yiğit Kirazcı ve Nilay Deniz de yer almakta… Yiğit Kirazcı en son 3 bölüm süren Hizmetçiler dizisiyle ekrana dönüştü. Nilay Deniz ise en son Kalk Gidelim dizisinde Nehir karakterini canlandırmıştı.

Çatı Katı Aşk bir Yeşilçam hikayesi ve usta bir oyuncu daha kadroya katıldı. TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre Erhan Yazıcıoğlu, dizide yer alacak. Asaf karakterine hayat verecek olan Erhan Yazıcıoğlu, Ateş Avcı’yı canlandıran Furkan Andıç’ın üvey babası olarak dizide yer alacak.
Çatı Katı Aşk, sıcak ve ilgi çekecek hikayesi ile olduğu kadar oyuncu kadrosuyla da merak edilen projelerin başında geliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL