Aktüel

Carmen Electra hakkında bilinmeyen ilginç gerçekler!

Carmen Electra; güzelliği, lüks yaşamı ve cesur pozlarıyla magazin dünyasının en gözde isimleri arasında yer almaktadır. Amerika’nın en ünlü modelleri listesinde başı çeken Carmen Electra hakkında neler biliyorsunuz? Carmen Electra,..

Carmen Electra hakkında bilinmeyen ilginç gerçekler!

Carmen Electra; güzelliği, lüks yaşamı ve cesur pozlarıyla magazin dünyasının en gözde isimleri arasında yer almaktadır. Amerika’nın en ünlü modelleri listesinde başı çeken Carmen Electra hakkında neler biliyorsunuz?

Carmen Electra, 20 Nisan 1972 tarihinde Amerika’nın Ohio eyaletinde dünyaya gelmiştir.Carmen Electra’nın gerçek ismi Tara Leigh Patric’tir. Ünlü model ismini şöhret basamaklarının başında değiştirmiştir.
Altı kardeşin arasında en küçük çocuktur. Ablası Debbie’ye olan düşkünlüğüyle bilinen ünlü model, onu hep “ikinci annesi” olarak gördüğünü söylemektedir. 16 yaşına geldiğinde annesi Patricia Patric’i beyin tümörü sebebiyle kaybetmiştir. Annesinin ölümüyle yıkılan ünlü sanatçı, iki hafta sonra ablasının kalp krizi sonucu ölmesinin ardından Ohio eyaletini terk etmiştir.

Gerçek adı Tara Leigh Patric olan Carmen Electra, dans başta olmak üzere müzik ve oyunculuk kariyeri için isim değişikliği yapmıştır. Carmen Electra’nın şöhret yolundaki ilk adımı, 16 yaşında Kaliforniya’ya taşınmasıyla başlamıştır. Amerika’nın ünlü plak şirketi “Paisley Park Records” ile anlaşan Electra, 1993 yılında ilk rap albümünü çıkartmıştır. Carmen Electra, 1996 yılında çıkarttığı rap şarkısını seslendirmek için bir TV programına konuk edilmiştir. Güzelliği ile görenleri büyüleyen genç şarkıcı, Playboy erkek dergisinden aldığı teklif ile modellik kariyerine başlamıştır.

Playboy dergisine verdiği cesur pozlarıyla magazin camiasının dikkatini çekmeyi başaran Carmen Electra, “Baywach” ve “Summerland” televizyon dizilerinde rol alarak şöhretin zirvesine oturmuştur. Carmen Electra sayısız dergi, reklam filmi, TV programı ve sinema filminin tanınan yüzü olmuştur. ABD’nin en çok satan “For Him Magazine” dergisinin en yaşlı kadını olarak seçilmiştir. Electra, cesur pozlarıyla FHM dergisinde en uzun süre kalan model olarak bilinmektedir. Carmen Electra, oyunculuk kariyeri boyunca 45’in üzerinde film ve dizide rol almıştır. Ünlü modelin en çok sevilen filmleri arasında “Sahil Güvenlik, Korkunç Bir Film, Sürüsüne Bereket, Kirli Aşk, Patronun Kızı, Sevimli Dadı” yer almaktadır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL