Aktüel

Canladırdıkları karakterlerden nefret eden ünlüler!

İkonik rollerinden hiç de hoşlanmayan ünlüleri sizler için derledik. İşte yıllardır aynı karakterle anılmaktan nefret eden ünlü isimler… Kate Winslet, Titanic Hepimizin Titanic’teki Rose olarak tanıdığı Kate Winslet ile başlayalım…

Canladırdıkları karakterlerden nefret eden ünlüler!

İkonik rollerinden hiç de hoşlanmayan ünlüleri sizler için derledik. İşte yıllardır aynı karakterle anılmaktan nefret eden ünlü isimler…

Kate Winslet, Titanic

Hepimizin Titanic’teki Rose olarak tanıdığı Kate Winslet ile başlayalım. Winslet, Titanik filmiyle Oscar ödülü kazansa da kendisi Rose karakterinden nefret ediyor. İngiliz asıllı oyuncu filmde kullandığı Amerikan aksanından hiç hoşlanmadığını da söylüyor. Ek olarak Winslet, hayranlarının kendisine Rose’un çıplak sahnelerinin fotoğraflarını imzalatmaya çalışmasından da bıkmış.

Colin Farrell, Miami Vice

Colin Farrel, Miami Vice’taki rolüyle ilgili pek de iyi düşüncelere sahip değil. Ünlü isim, filmi çok beğenmediğini söylerken bir yandan da artık polis rolleri oynamak istemediğini, bu tip rollerden fazlasıyla sıkıldığını belirtiyor.

Katherine Heigl, Knocked Up

Heigh, Knocked Up filmiyle yükselişe geçse de filmden pek de hoşlanmadığını sık sık dile getiriyor. Yönetmenin profesyonel ancak seksist olduğunu söyleyen Heigh, filmde erkeklerin eğlenceli, kadınların ise sıkıcı gösterilmesinden hiç hoşlanmamış.

Megan Fox, Transformers

Megan Fox, Transformers filmi yüzünden küçük düşürülmekten oldukça sıkılmış. Bu filmin oyunculukla bir alakası olmadığını farkında olduğunu söyleyen Fox, gelen yorumlardan bunaldığını her fırsatta dile getiriyor.

Brad Pitt, The Devil’s Own

Brad Pitt, The Devil’s Own çekimleri için hayatımda gördüğüm en özensiz ve sorumsuz çekim süreçlerinden biriydi diyor.

Nicole Kidman, Australia

Australia filminde karakterinin yeteri kadar öne çıkmadığını düşünen Kidman, “Dönüp baktığımda yaptığım işle gurur duyduğumu söyleyemem.” diyor.

Jason Bateman, Horrible Bosses 2

Jason Bateman, Horrible Bosses 2 filminin izleyiciler için değil para için çekildiğini düşünüyor. Bu nedenle karakterinden pek de haz etmiyor.


Shelley Duvall, The Shining

The Shining’deki rolüyle hafızalara kazınan Shelley Duvall, aslında karakterinden hiç de hoşlanmıyor. Stanley Kubric ile çalışırken oldukça zor zamanlar geçiren Duvall, Kubric yüzünden adeta karakterinden nefret etmiş. Ağlama sahnelerini neredeyse 100 defa tekrar çektiren Kubric, başarılı oyuncunun sınırlarını oldukça zorlamış. Duvall, Wendy rolü için “Oynadığım en zor rollerden biriydi.” diyor.

Malcolm McDowell, A Clockwork Orange

Malcolm McDowell da ünlü yönetmen Stanley Kubric yüzünden karakterinden nefret eden bir başka isim. Özellikle deney sahnesinde oldukça zorlanan McDowell, çekimler esnasında korneasını zedelemiş. Oldukça acı çektiğini söyleyen ünlü isim, Kubric’in isteği üzerine sahneyi yeniden çekmek zorunda kalmış.

James Franco, Your Highness

James Franco, Your Highness filmi için “Berbat bir film…” yorumunu yapıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL