Aktüel

Burcu Özberk, koronavirüs sonrası tanınmaz halde!

Ünlü oyuncu Burcu Özberk, Çağlar Ertuğrul ile geçtiğimiz yaz ayında başladığı Afili Aşk dizisine, Mart ayında veda etmişti. Oyuncu için bu veda zamanlama olarak koronavirüs krizinin başlarına denk geldiği için..

Burcu Özberk, koronavirüs sonrası tanınmaz halde!

Ünlü oyuncu Burcu Özberk, Çağlar Ertuğrul ile geçtiğimiz yaz ayında başladığı Afili Aşk dizisine, Mart ayında veda etmişti. Oyuncu için bu veda zamanlama olarak koronavirüs krizinin başlarına denk geldiği için şans olarak değerlendirilmişti.

Afili Aşk’ın bitmesi Özberk için de yeni projeler öncesi dinlenme fırsatı oldu. İşleri devam eden birçok oyuncu ne olacak stresi yaşarken, Özberk bu dönemi sakin bir şekilde geçiriyor.

Koronavirüs salgını sonrasında sokağa çıkmak artık bazı riskleri de göze almak demek. Burcu Özberk de alışveriş için sokağa ne halde çıktığını yaptığı paylaşım ile gösterdi. Başında şapkası, yüzünü tamamen kapatan maskesi, uzun paltosu ile ünlü oyuncuyu bu halde sokakta tanımak imkansız…

“Alışveriş kıyafetlerimi giydiğime göre hazırım” diye mesaj veren ünlü oyuncunun bu hali sosyal medyada da konuşuldu. Takipçileri, “Bu ne hal” demekten kendilerini alamadı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL