MEKANLAR

Burçlara Göre Tatil Mekanları!

Bu tatil rehberi ile her burç için mükemmel tatil rotasını bulabilirsiniz. Koç (Mart 21 – Nisan 19) Koçlar, kıymetli tatil günlerini bir otel havuzunun başında geçirmeyecek kadar özgür ve enerjik..

Burçlara Göre Tatil Mekanları!

Bu tatil rehberi ile her burç için mükemmel tatil rotasını bulabilirsiniz.
Koç (Mart 21 – Nisan 19)
Koçlar, kıymetli tatil günlerini bir otel havuzunun başında geçirmeyecek kadar özgür ve enerjik insanlardır. Aksine sürekli bir sonraki maceraya doğru atılmayı tercih ederler.
Boğa (Nisan 20 – Mayıs 20)
Boğa, sıcakkanlılığı ve sevgi doluluğuyla bilinse de, isteklerini frenlememeleri ile de tanınır ve bunun için tatilden daha iyi bir fırsat yoktur.
İkizler (Mayıs 21 – Haziran 20)
Hava burçları, içine düştükleri herhangi bir duruma kolaylıkla uyum sağlayabilme özellikleri ile bilinirler. Ancak bu esneklik, kolaylıkla sıkılabileceklerinin işaretidir – özellikle de meydan okuma ile karşılaşmadıklarında. Söz konusu tatil olduğunda, ikizler burcu sürekli yer değiştirmelidir – ister adadan adaya, isterse bir kültürel bölgeden diğerine.


Yengeç (Haziran 21 – Temmuz 22)
Aile tatilleri veya yakın arkadaşlarla kaçamaklar, insanlarla ilgilenme eğilimleri olan bu su burçları için idealdir. Aile tatili gibi bir plan söz konusu olamıyorsa, küçük bir şehirde sıcak bir yatak ve leziz bir kahvaltı sizin için mükemmel.
Aslan (Temmuz23 – Ağustos 22)
Aslanlar, ateşli enerjileri ve drama kabiliyetleri ile tanınırlar. Hareket olduğu yerde bulunmaya bayılırlar – mümkünse ilgi odağı olarak. Söz konusu tatil mekânı seçmek olduğunda, Instagram’da harika duracak ilham verici seyahatleri düşünün.
Başak (Ağustos23 – Eylül 22)
Başaklar, detaylı bir gezi programı ayarlamaya bayılırlar; önceden her yeri araştırır, en iyi restoranları, marketleri ve kahve dükkânlarını haritalarında işaretler.


Terazi (Eylül 23 – Ekim 22)
Teraziler, huzura bayılırlar ve romantizme karşı eğilimleri vardır. Teraziler için mükemmel tatil konsepti, huzuru ve çeşitliliği dengeleyen gezi planları içermelidir. Hem sessiz köşeleri hem de dükkânları, restoranları ve kültürel mekanları bulunan yerleri tercih etmelisiniz.
Akrep (Ekim 23 – Kasım 21)
Akrebin derin doğası, gerçek anlamda gevşemek için modern dünyadan uzaklaşmasını gerektirir. Akrepler doğa ile iletişim kurmaya bayılsalar da, fazla sert olmayı, ormanda inzivaya çekilmeyi istemezler.
Yay (Kasım 22 – Aralık 21)
Astrolojide yay, avlanmaya hazır bir insan başlı at ile temsil edilir. Bir tatilci olarak bu durum, daima yeniyi arama anlamına gelir; ister uzaklardaki bir toplumla haftalarca birlikte yaşamak, isterse bilinmeyen, dokunulmamış bir yer aramak olsun.


Oğlak (Aralık 22 – Ocak 19)
Aileyi ve eğlenceyi birleştiren tatiller, mesafeli ama çevresinde insanların olmasına bayılan oğlaklar için idealdir.
Kova (Ocak 20 – Şubat 18)
Bu hava burcu, özgürlüğü ve hayattaki ve tatil seçimlerindeki kararlığı ile bilinir. Favorisi olan bir pansiyonu ya da oteli yeniden ziyaret etmek, sevilen bir şehre tekrar ve tekrar dönmek ya da orijinalliklerine ve yenilikçiliklerine hitap eden ücralarda bir doğa harikası bulmak, tam da kovalara göre bir tatil yaklaşımıdır.
Balık (Şubat 19 – Mart 20)
Balığın kaçmaya yatkın karakteri, tatil yapmayı zorunlu kılar. Bu değişken su burcu, doğası gereği hayalperesttir ve her şeyden uzak güzel ortamlarda kendinden geçer.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL