SİNEMA

Burçlara Göre Filmler!

Burcunuzun özelliklerine göre sizi temsil eden filmler. Koç Burcu Hareketli ve enerjik oluşları ile tanınırlar. Egoları çok fazla gelişmiştir. “Ben” onların aynası olmuştur adeta. Olaylar karşısında coşkularını gizleyemeyen burçtur. İdealist..

Burçlara Göre Filmler!

Burcunuzun özelliklerine göre sizi temsil eden filmler.
Koç Burcu
Hareketli ve enerjik oluşları ile tanınırlar. Egoları çok fazla gelişmiştir. “Ben” onların aynası olmuştur adeta. Olaylar karşısında coşkularını gizleyemeyen burçtur. İdealist olan Koç burçları istedikleri şeyi elde etmek için çok uğraşırlar işte bu nedenle “Ocean’s Eleven” onların filmidir.
Boğa Burcu
Hedefleri doğrultusunda ilerlerken, tüm dikkatlerini toplayabilme yeteneklerinin yanında sahip olma dürtüleri ile tanınan Boğa burçları güvenilir kişilerdir. Özgürlüklerine de oldukça önem veren Boğa burcu için estetik olan şeyler önemlidir. “Esaretin Bedeli” Boğa’nın filmidir.
İkizler Burcu
Aynı anda birçok işi yapabilme dürtüsüne sahip olan İkizler burcu neşeleri ve hareketli tavırlarıyla dikkatleri üzerine çekerler. Yorulmak bilmeyen bu burçlar için değişim ve hız odak noktasıdır. “Pulp Fiction” tam olarak İkizler burcuna uygun bir filmdir.


Yengeç Burcu
Duygusal yönü ağır basan ve dostluklara önem veren Yengeç burçları için romantizm oldukça önemlidir. Arkadaşlık ve dostlarına bağlı olan yengeç burçları aşırı duygusal oldukları için alıngan olurlar. İşte bu nedenle “Can Dostum” onların filmidir.
Aslan Burcu
Önder olmaları ile tanınan Aslan burçları oldukça cesurdurlar. Güç ve cesaret onların anahtar kelimeleridir. Bu burcun filmi “Cesur Yürek”tir.


Başak Burcu
İnce eleyip sık dokuyan detaycı burç olan Başak burcu insanlarının hayatının amacı düzen ve tertiptir. Onlar için yapılan işin düzenli olması gerekir. Araştırmak ve bilinmeyeni çözmek onlar için çok değerlidir. “Sherlock Holmes” tam bir Başak burcu filmidir.


Terazi Burcu
İç dünyasındaki dalgalanmalarla ile oldukça uğraşan Terazi burçları fiziksel yapıları ile oldukça güçlüdür. “Kara Şövalye” Terazi burcunun özelliklerini yansıtıyor.
Akrep Burcu
Gururlu ve başladıkları işi yarım bırakmayan Akrep burçları için hayatının anahtar kelimesi başarmak ve vazgeçmemektir. İşte bu nedenle “Zindan Adası” Akrep’lerin filmidir.
Yay Burcu
Özgürlüklerine aşırı düşkün olan Yay burçları risk almayı severler. Yeniliklere olan merakı yüzünden birçok işte aynı anda çalışabilirler. “Matrix” Yay burcunun özelliklerini yansıtıyor.
Oğlak Burcu
Ciddiyet, tutuculuk, güçlü iradeleri ile tanınan Oğlak burçları için kazanmak oldukça önem teşkil eder. Bu nedenle onların filmi “Kazanma Sanatı”dır.


Kova Burcu
Sevecenlikleri ile tanınan Kova burçları bencil değillerdir. Ne kadar yakın davranırlarsa davransınlar size asla güvenemeyeceklerdir. Kova’ların filmi ise “Özgürlük Yolu”dur.
Balık Burcu
Sabırlı, eli açıklık ve duygusallıkları ile tanınan Balık burçları için aşk hayatlarının temel noktasını oluşturur. Tam da bu nedenle onların filmi “Not Defteri”dir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL