DİZİ

Burak Özçivit, iyi bir tatili hak etti!

Ünlü oyuncu Burak Özçivit, Kuruluş Osman dizisindeki Osman Gazi rolünü daha çekimlere başlamadan 1 yıl önce aldı. Sonrasında yaptığı özel çalışmalarla rolü için gerekli eğitimleri alan oyuncu, ardından da 2019-2020..

Burak Özçivit, iyi bir tatili hak etti!

Ünlü oyuncu Burak Özçivit, Kuruluş Osman dizisindeki Osman Gazi rolünü daha çekimlere başlamadan 1 yıl önce aldı. Sonrasında yaptığı özel çalışmalarla rolü için gerekli eğitimleri alan oyuncu, ardından da 2019-2020 sezonunun başında atv ekranında izleyicilerle buluştu.

Kuruluş Osman dizisinin ilk bölümlerinde büyük eleştiriler alan Burak Özçivit, Engin Altan Düzyatan ile karşılaştırıldı. Dizinin birçok izleyicisi oyuncuyu yetersiz bulduğunu belirten yorumlar yaptı. Ancak birkaç bölüm sonra bu eleştiriler azaldı ve sonrasında da Burak Özçivit’e takdir ifadelerine döndü. Ünlü oyuncu dizide sergilediği performans ile rolü hak ettiğini gösterdi.

Kuruluş Osman dizisi, karantina döneminde birçok dizi seti durdurulurken çalışmaya devam etti. İzleyici sadakatini de arkasına alarak yükselişini sürdüren yapım, 1. sezonu gururla tamamladı. Burak Özçivit de eşi Fahriye Evcen ve oğlu Karan ile tatil yapma fırsatını elde etti.

Ünlü oyuncu dizinin final yapmasının ardından tatile çıkacaklarını aktardı. Oyuncu, “Sezon finali yaptık, tatildeyiz. Kısa bir tatil yapacağız” dedi.Oğlunun ilk olarak annesinin ismini söylediğini belirten Burak Özçivit, 29 Haziran’da eşi ile 3. evlilik yıldönümünü kutlamıştı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL