Aktüel

Burak Özçivit için çöp’den gelen şöhret!

Burak Özçivit’in babası oğlunun fotoğrafını Best Model of Turkey seçmeleri için jüriye gönderiyor ancak seçici kurul Burak’ın fotoğraflarını buruşturup çöpe atıyor. Son anda çöpteki fotoğraflar dikkat çekiyor ve Burak’ın talihi..

Burak Özçivit için çöp’den gelen şöhret!

Burak Özçivit’in babası oğlunun fotoğrafını Best Model of Turkey seçmeleri için jüriye gönderiyor ancak seçici kurul Burak’ın fotoğraflarını buruşturup çöpe atıyor. Son anda çöpteki fotoğraflar dikkat çekiyor ve Burak’ın talihi dönüyor.

Burak Özçivit kimdir?

Burak Özçivit, 24 Aralık 1984 yılında İstanbul’da dünyaya geldi ancak aslan Gaziantepli… Oğlak burcu olan yakışıklı oyuncu, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık bölümünden mezun oldu. Babası, Burak Özçivit’ten habersiz fotoğraflarını Best Model yarışmasına gönderdi ve 2003 yılında Best Model of Turkey Yarışmasına katılan Özçivit, birinci oldu.

2004 yılında Uğurkan Erez’in ajansında mankenlik yapmaya başlayan Özçivit, televizyona ilk adımı 2006 yılında attı. Yükseklik korkusu olan Burak Özçivit, koyu bir Fenerbahçe taraftarıdır. öyle ki başarılı oyuncu verdiği bir röportajda, “Oyuncu olmasaydım futbolcu olurdum” demişti.
Burak Özçivit, Çalıkuşu adlı dizi sayesinde tanıştığı Fahriye Evcen ile 2017 yılında evlendi ve ünlü çiftin geçtiğimiz aylarda Karan Özçivit adında bir çocukları dünyaya geldi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL