Aktüel

Burak Özçivit hakkında ilginç bilgiler!

Burak Özçivit, 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Özçivit hakkında bilinmeyen ilginç bilgiler… Burak Özçivit, geçtiğimiz yıllarda Balibey adında bir kebapçı dükkanı açmıştır. Ancak yaşadığı büyük bir zarar yüzünden orayı devretmek..

Burak Özçivit hakkında ilginç bilgiler!

Burak Özçivit, 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Özçivit hakkında bilinmeyen ilginç bilgiler…

Burak Özçivit, geçtiğimiz yıllarda Balibey adında bir kebapçı dükkanı açmıştır. Ancak yaşadığı büyük bir zarar yüzünden orayı devretmek zorunda kalmıştır. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık bölümünden mezun olmuştur. Babası, Burak Özçivit’ten habersiz fotoğraflarını Best Model yarışmasına göndermiştir. 2003 yılında Best Model of Turkey Yarışmasına katılan Burak Özçivit, birinci olmuştur. 2004 yılında Uğurkan Erez’in ajansında mankenlik yapmaya başlamıştır. Burak Özçivit, televizyona ilk adımı 2006 yılında Eksi 18 adlı dizi ile atmıştır. Burak özçivit, ilk oyunculuk deneyimi hakkında verdiği röportajda “Çekimlerde çok zorlandım, hatta doktora bile gitmeyi düşündüm. Çok zor geldi bana, oturttular beni hadi şunu oyna peki oynayayım da ama bilmiyorum ki” demiştir.

Burak Özçivit, 2007 yılında Musallat adlı korku filminde rol almıştır. Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, yükseklik korkusu olduğunu defalarca dile getirmiştir. Burak Özçivit, verdiği bir röportajda “Oyuncu olmasaydım futbolcu olurdum” demiştir. Burak Özçivit, 24 Aralık 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ancak aslen Gaziantep’lidir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL