DİZİ

Burak Deniz’e iddialı bir dizi projesi teklifi gitti!

Netflix için çekilen dizilere bir yenisi daha ekleniyor… Tims & B tarafından hazırlıklarına devam edilen bu dizi projesi uzun süredir konuşuluyordu… Sonunda ekip Eylül ayında bir araya gelecek. Şahmeran dizisinden..

Burak Deniz’e iddialı bir dizi projesi teklifi gitti!

Netflix için çekilen dizilere bir yenisi daha ekleniyor… Tims & B tarafından hazırlıklarına devam edilen bu dizi projesi uzun süredir konuşuluyordu… Sonunda ekip Eylül ayında bir araya gelecek. Şahmeran dizisinden bahsediyoruz…

Pınar Bulut’un hikayesini yazdığı Şahmeran, çok iddialı ve farklı bir dizi olarak izleyicileri fazlası ile şaşırtmaya geliyor. Dizinin başrolünde Serenay Sarıkaya’nın olması ise ayrı bir çekim noktası oldu…
Sarıkaya’nın partneri de merakla bekleniyor. Maraşlı dizisi ile yıldızını parlatan Burak Deniz’e teklif götürüldü… Şimdilerde İtalya’da bulunan Burak Deniz, ünlü yönetmen Ferzan Özpetek’in Cahil Periler dizisi için kamera karşısına geçti.

8 bölümlük Cahil Periler dizisinin son dört bölümünde yer alacak olan Burak Deniz, Ağustos ayında çekimleri tamamlayacak ve yeni projeleri değerlendirecek.

Şahmeran dizisinden gelen teklifi ünlü oyuncu kabul eder ise Serenay Sarıkaya ile partner olacak. 400 yaşında, aslında yılan olan bir grup üniversite öğrencisinin hikayesini izleyeceksiniz. Gözleri lensle kapatılan ve yılan olduklarını gizleyen karakterlerin etkileyici hikayesi bambaşka bir dijital dizinin geldiğini anlatıyor.
Mert Ramazan Demir’in de son olarak Şahmeran dizisinin kadrosuna katıldığı ortaya çıkmıştı. Eylül ayında çekimler başlayacak. Muhtemelen de 2022 yılının ilk aylarında Şahmeran dizisini izleyebileceksiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL