Aktüel

Bullock, genç kalmak için çocuk derisi enjekte ettiriyorum!

55 yaşındaki Oscarlı oyuncu Sandra Bullock, katıldığı bir televizyon programında genç kalma sırrını açıklarken kan donduran itirafta bulundu. Oscar ödüllü dünyaca ünlü oyuncu Sandra Bullock katıldığı The Ellen Show programında..

Bullock, genç kalmak için çocuk derisi enjekte ettiriyorum!

55 yaşındaki Oscarlı oyuncu Sandra Bullock, katıldığı bir televizyon programında genç kalma sırrını açıklarken kan donduran itirafta bulundu.
Oscar ödüllü dünyaca ünlü oyuncu Sandra Bullock katıldığı The Ellen Show programında genç kalabilmek için Epidermal Büyüme Faktörü (EGF) yöntemiyle çocuk derisini vücuduna enjekte ettirdiğini söyledi.
55 yaşındaki oyuncu, daha çok hücrelerinin yenilenmesi gereken diyabet hastaları için kullanılan EGF halen günümüzde dünyanın tartıştığı bir konuyken Bullock’un böyle bir açıklama yapması tartışma konusu oldu.
Her ne kadar Bullock, enjekte edilen derilerin sünnet olan Koreli çocukların derileri olduğunu söylese de, derinin mülteci çocukların tüm organlarından ve derisinden de üretildiği iddia ediliyor.

2010 yılında Kör Nokta ve 2014 yapımı Yerçekimi filmleriyle En İyi Kadın Oyuncu ödülünü alan Bullock, yapımcı ve hayırsever olarak adlandırılıyordu.

2010 ve 2014 yıllarında dünyanın en yüksek ücretli oyuncusu oldu. Bullock, 2015 yılında People dergisi tarafından En Güzel Kadın olarak seçildi ve 2010’da Time’ın dünyadaki en etkili 100 kişisine dahil edildi.
Ancak ünlü oyuncunun bu itirafı çoğu hayranının tepkisini çekti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL