DİZİ

Buğra Gülsoy ve Ekin Koç, TRT dizisinde!

Yeni sezonda TRT 1 ekranında çok önemli diziler başlayacak. Barbaros, Tövbeler Olsun dizileriyle ilgili çeşitli bilgiler paylaşılmıştı. Bir başka iddialı dizi daha geliyor. Selçuklu döneminde taht savaşlarını anlatan Nizami Eren..

Buğra Gülsoy ve Ekin Koç, TRT dizisinde!

Yeni sezonda TRT 1 ekranında çok önemli diziler başlayacak. Barbaros, Tövbeler Olsun dizileriyle ilgili çeşitli bilgiler paylaşılmıştı. Bir başka iddialı dizi daha geliyor.

Selçuklu döneminde taht savaşlarını anlatan Nizami Eren isimli yeni dizinin hazırlıklarını Akli Film üstlendi. Dizinin oyuncu kadrosu da oluşturuluyor.. İki önemli ismi diziye katıldığı ortaya çıktı.

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Buğra Gülsoy ile Ekin Koç dizinin başrolünde yer alacaklar. İki oyuncu ile de anlaşma sağlandı.
Dizinin yapımcılığını ve genel yönetmenliğini ise Emre Konuk üstlendi. Buğra Gülsoy, Sultan Melikşah olarak izleyicilerin karşısına çıkacak. Gülsoy, en son Azize dizisinde rol almış ama yapım sadece 6 bölüm sürmüştü.
Ekin Koç ise Ahmed Sencer’i canlandıracak. Ekin Koç ise Hayat Sırları dizisiyle ekranda yer almışktı. Sonrasında ise dijital platform için çekilen Bozkır dizisinde Nuri karakterini canlandırdı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL