SİNEMA VİDEOLAR

Bu hafta 4 yeni film vizyonda!

Hafta sonunda, tamamı yabancı olmak üzere toplam dört yeni film seyirciyle buluşuyor. Black Widow Scarlett Johansson’un Natasha Romanoff rolüne geri döndüğü Black Widow, mazisinden çıkıp gelen “aile”siyle büyük bir tehdide..

Bu hafta 4 yeni film vizyonda!

Hafta sonunda, tamamı yabancı olmak üzere toplam dört yeni film seyirciyle buluşuyor.

Black Widow

Scarlett Johansson’un Natasha Romanoff rolüne geri döndüğü Black Widow, mazisinden çıkıp gelen “aile”siyle büyük bir tehdide karşı işbirliği yapmak durumunda kalan Black Widow’un hikâyesini anlatıyor.

Düşler Ülkesi (Imagination Land)

Imagination Land, düşler ülkesine yolculuğa çıkan Barney, Scout ve Axle’ın hikâyesini anlatıyor.

Korku Seansı 3: Katil Şeytan (The Conjuring: The Devil Made Me Do It)

Patrick Wilson ve Vera Farmiga’nın paranomal davaları çözüme kavuşturmaya çalışan Warren çiftine yeniden hayat verdiği The Conjuring: The Devil Made Me Do It, şeytanın musallat olduğunu düşündükleri bir gencin cinayet zanlısı olduğu davayı araştırmaya başlayan çiftin, geçmişten günümüze uzanan çok daha kanlı bir sırrı açığa çıkarmasını konu ediniyor.

Süpernova (Supernova)

Harry Macqueen’in yönetmenliğini üstlendiği Supernova, 20 yıldır beraber olan Sam ve Tusker çiftinin, Tusker’a erken aşama demans teşhisi koyulmasından iki yıl sonra bir karavanla tüm İngiltere’yi, arkadaşlarını, ailelerini ve geçmişlerinde yer alan mekânları ziyaret etmelerini konu ediniyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL