FESTİVALLER

Bu Festivaller Kaçmaz!

Cappadox 2019 Neden katılmalısın? Cappadox, Kapadokya’nın müthiş dokusunda gerçekleşen ve müzik, çağdaş sanat, gastronomi gibi farklı disiplinlerin buluştuğu bir festival. Bu yıl 5. edisyonu düzenlenecek olan festivalin teması henüz açıklanmadı…

Bu Festivaller Kaçmaz!

Cappadox 2019


Neden katılmalısın?
Cappadox, Kapadokya’nın müthiş dokusunda gerçekleşen ve müzik, çağdaş sanat, gastronomi gibi farklı disiplinlerin buluştuğu bir festival. Bu yıl 5. edisyonu düzenlenecek olan festivalin teması henüz açıklanmadı.
Ne zaman, nerede?
Tarih henüz açıklanmadı / Kapadokya


Zeytinli Rock Festivali 2019


Neden katılmalısın?
Siyah tişörtler hazırsa, bu seneki Zeytinli Rock Festivali için düğmeye basabiliriz. Türk rock müziğine adeta bir saygı duruşu olan Zeytinli Rock Festivali, 5 gün boyunca Akçay sahilinde olacak. Festivalin programının yakın bir zamanda açıklanması bekleniyor.
Ne zaman, nerede?
28 Ağustos – 1 Eylül / Edremit Akçay Sahili


İstanbul Coffee Festival 2019


Neden katılmalısın?
İşte kahve tutkunlarının en sevdiği festivale sıra geldi. 6 yaşına basan İstanbul Coffee Festival, bu yıl da dört gün boyunca kahveye doyuracak.
Dünyanın neredeyse her köşesinden gelen kahveler, tadım imkanları, üçüncü dalga yeni kahvecilerle tanışma, aşina olduğumuz markalarla buluşma, barista şovları ve daha birçok aktivite bu sene de İstanbul Coffee Festival 2019’da olacak.
Ne zaman, nerede?
19 – 22 Eylül / KüçükÇiftlik Park


Chill-Out Festival 2019


Neden katılmalısın?
Bir klasik haline gelen Chill-Out Festival, bu sene de üç farklı noktada müziğin ritmini hissetmek isteyenlerle buluşuyor.
Lounge FM tarafından düzenlenen festivalin buluşma noktaları hakkındaki ayrıntılar ve festival programı yakında açıklanacak.
Ne zaman, nerede?
31 Ağustos / Çeşme


İstanbul Caz Festivali 2019


Neden katılmalısın?
İstanbul’un gururu İstanbul Caz Festivali, 26. yaşında yine İKSV’nin katkılarıyla başlıyor.
Yüzlerce yerel ve yabancı sanatçıyı sahnesinde konuk edecek olan İstanbul Caz Festivali bu sene de müziği şehre yaymaya hazırlanıyor. İstanbul Caz Festivali’nin programı ve tarihleri henüz belli değil.
Ne zaman, nerede?
Tarihler henüz belli değil.


%100 Urban Music 2019


Neden katılmalısın?
%100 Urban Music, sade ama ince detaylarla bezeli bir müzik festivali. KüçükÇiftlik Park’ın yemyeşil KüçükÇiftlik Bahçesi’nde düzenlenen konserler, yerli ve yabancı performanslarla kulağın pasını siliyor.
Ne zaman, nerede?
Tarihler henüz belli değil.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL