SİNEMA

Blu TV’de İzleyebileceğiniz En İyi Yabancı Filmler!

Online Film izleme platformu Blu TV’de yayınlanan yüzlerce yabancı film arasından en iyilerini listeledik. İşte Blu TV üzerinden izleyebileceğiniz gelmiş geçmiş en iyi ve IMDb puanı yüksek yabancı filmler…  ..

Blu TV’de İzleyebileceğiniz En İyi Yabancı Filmler!

Online Film izleme platformu Blu TV’de yayınlanan yüzlerce yabancı film arasından en iyilerini listeledik. İşte Blu TV üzerinden izleyebileceğiniz gelmiş geçmiş en iyi ve IMDb puanı yüksek yabancı filmler…

 

The Clan (2015) – IMDb: 7.0

1980’li yıllarda Arjantin’de yaşanan adam kaçırma ve bir dizi cinayetin sinemaya yansıtıldığı The Clan filmi başarılı yönetmen Pablo Trapero imzalıdır. Komşuları tarafından sevilen ve iyi insanlar olduğu düşünülen bir aile insanları fidye karşılığı kaçırıp fidye alsalar dahi öldürürler. İç dünyalarında tamamen psikopat insanlardan oluşan ailede çıkan bir kargaşa işlenilen cinayetleri ayyuka çıkaracaktır. Blu TV’de izleyebileceğiniz en iyi yabancı filmlerden biri olan The Clan’ın başrolünde Guilermo Francella yer almıştır.

 My King (2015) – IMDb: 7.1

Başrolünde Vincent Cassel ve Emmanuelle Bercot’un rol aldığı romantik film tesadüf eseri karşılaşan ve birbirlerine büyük bir aşkla bağlanan çiftin uzun bir zaman sonra ağır sorunlar yaşadıkları evliliklerini konu edinmiştir. IMDb’de 7.1’lik iyi bir puan alan filmi Blu TV üzerinden izleyebilirsiniz.

Son of Saul (2015) – IMDb: 7.5

Savaş yıllarında esir düşerek kampa gönderilen ve öldürülmeden önce krematoryumda bir süre çalıştırılan Saul hayatının en zor günlerini yaşamaktadır. Gündelik ağır işlerin arasında kısa süre önce ölen ve yakılacak olan bir çocuk gören Saul bu çocuğun vatandaşı olduğunu düşünür ve vatandaşı olan diğer insanları aramaya başlar. Saul’ün kısa bir süre sonra ölecek olsa da tek amacı küçük çocuğu usullere göre gömmektir. Dram dolu senaryosuyla dikkat çeken film Blu TV’de izleyebileceğiniz en iyi yabancı filmlerden biridir.

 100 Metros (2016) – IMDb: 7.5

Kariyerinde başarılı bir iş adamı olan 35 yaşındaki Ramon Arroyo bir süredir hastalıklarla mücadele etmektedir. Bir gün doktora gittiğinde ise genç adam MS hastası olduğunu ve 100 metre dahi yürüyemeyeceğini öğrenir. Hayatı bir anda başına yıkılan Ramon özgüvenini tekrar kazanmak ve hastalığa meydan okumak için Demir Adam Triatlon isimli yarışmaya kayıt olur ve 1 yıl boyunca sıkı bir çalışma yapar. Bu süreçte Ramon’un en büyük destekçisi ise huysuz kayınpederi Manolo’dur.

The Painted Veil (2006) – IMDb: 7.5

İşinde hayli etkin ancak iç dünyasında utangaç ve birazda duygusuz bir adam olan Dr. Walter karısıyla ilgilenmemekte ve sürekli çalışmaktadır. Bu durum güzel bir kadın olan Kitty’yi üzmektedir. Duygusal boşluğa düşen genç kadın mutluluğu dışarda aramaya başlar. Dr. Walter ise karısının kendisini aldattığını öğrendiğinde intikam duygusuyla dolar. Genç doktor intikamını ise Çin’de yayılmaya başlayan bir virüsü araştırmak için karısı ile birlikte o bölgeye gitmekte bulur. Amacı ise ölüm döşeğinde yatan insanları görüp karısının onlardan ders almasını sağlamaktır. Başrolünde Naomi Watts ve Edward Norton ‘un rol aldığı romantizm dolu filmi Blu TV’de izleyebilirsiniz.

Disconnect (2012) – IMDb: 7.5

İnternet dünyasının hayatımızı nasıl ele geçirdiğine dair anlamlı bir film olan Disconnect’de ailesini aramak için dahi vakit bulamayan işkolik bir avukat, tüm sırları internete sızan bir çift, internet üzerinden arkadaşlarına kabadayılık taslayan bir çocuğun emekli polis memuru babası vekariyeri için elinden gelen herşeyi yapmaya çalışan gazetecinin yetişkin sitelerindeki mücadelesi anlatılmaktadır. Gerilim dolu senaryosu ile izlerken adeta kendinizi sorguladığınız Disconnect filminin yönetmenliğini Henry Alex Rubin yapmıştır.

Who Am I (2014) – IMDb: 7.6

Bilgisayar ve internet dünyasıyla alakalı filmlerden biri olan Who Am I kendisini tüm dünyaya tanıtmaya çalışan genç Hacker Benjamin’in hikayesini anlatmaktadır. Hacker’lık konusunda birhayli başarılı olan Benjamin gizli bir Hacker grubundan onlara katılması için teklif alınca hiç düşünmeden bu tehlikeli oyuna dahil olur. Heyecan ve gerilim dolu sahneleriyle izlerken yerinize oturamayacağınız Who Am I filmini Blu TV üzerinden izleyebilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL