DİZİ

Blu TV’de Dizi Maratonu Başladı!

BluTV, Eylül ayına yabancı dizi içeriğini büyüterek giriş yapıyor. Komedi türündeki efsane dizi ‘Shameless’tan ‘Search Party’ye, polisiye-gerilim türündeki ‘Fargo’dan unutulmaz dizi ‘Fringe’ ve ‘Lucifer’ ile ‘Blindspot’a kadar pek çok yapım,..

Blu TV’de Dizi Maratonu Başladı!

BluTV, Eylül ayına yabancı dizi içeriğini büyüterek giriş yapıyor. Komedi türündeki efsane dizi ‘Shameless’tan ‘Search Party’ye, polisiye-gerilim türündeki ‘Fargo’dan unutulmaz dizi ‘Fringe’ ve ‘Lucifer’ ile ‘Blindspot’a kadar pek çok yapım, BluTV’de dizi severlerle buluşuyor.


BluTV, izleyicileri kesintisiz dizi maratonu keyfine davet ediyor. Dünyanın en büyük film-dizi veritabanı sitesi IMDB’nin ‘En İyi 250 Dizi’ listesinde 138’inci sırada yer alan ve ilk sezonundan itibaren fenomene dönüşen ‘Shameless’ın 7. sezon bölümleri Eylül ayında BluTV’deki yerini alıyor. Emmy Rossum ve William H. Macy’nin başrollerini paylaştığı dizide Gallagher Ailesi, serüvenlerine son sürat devam ediyor.


3 dalda Altın Küre ödülüne sahip; Martin Freeman, Ewan McGregor ve Billy Bob Thornton gibi önemli isimlerin rol aldığı, Coen Kardeşler’in Oscar ödüllü aynı adlı filminden uyarlanan ‘Fargo’da BluTV’de diziseverlerle buluşacak. Dizi tarihinin kült yapımları arasına adını yazdıran bilimkurgu türündeki ‘Fringe’, dünyada ciddi bir takipçi kitlesine sahip polisiye-fantastik türdeki ‘Lucifer’ (2. sezon), aksiyon-polisiyenin özgün yapımlarından ‘Blindspot’ (2. sezon) ve tek kamerayla çekilen kara komedi ‘Seach Party’ (2. sezon), Eylül ayından itibaren dijital platformun seçkisinde yerlerini alıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL