DİZİ

Blade Runner Dizisi Geliyor!

Blade Runner dizi uyarlaması yolda. Ridley Scott, ünlü bilimkurgu eserinin yeni adaptasyonunda ilk bölümlerin senaryosunu tamamladığını duyurdu. Blade Runner dizi olacak. Ridley Scott verdiği son söyleşide live-action bir Bıçak Sırtı..

Blade Runner Dizisi Geliyor!

Blade Runner dizi uyarlaması yolda. Ridley Scott, ünlü bilimkurgu eserinin yeni adaptasyonunda ilk bölümlerin senaryosunu tamamladığını duyurdu.

Blade Runner dizi olacak. Ridley Scott verdiği son söyleşide live-action bir Bıçak Sırtı dizisi için ilk 10 saatlik senaryoyu tamamladığını duyurdu. Öte yandan Alien dizisi hakkında da son gelişmeleri aktardı.
Son zamanlarda The Last Duel ve House of Gucci ile beyaz perdede adından söz ettiren başarılı yönetmeni Ridley Scott yeni çalışmalarına devam ediyor. Geçen günlerde yapımcı koltuğunda bulunduğu Alien dizisi hakkında dikkat çekici açıklamalarda bulunmuştu. Şimdi ise 1982 yılında çektiği ve sinema dünyasının kült eserlerinden olan Blade Runner’ın live-action dizi formatında izleyici ile buluşacağını doğruladı. Yönetmen sinema dünyasında kazandırdığı iki bilimkurgu eserini de dizi olarak yeniden ekranlara taşıyor.

BBC Today Show adlı radyo programında soruları cevaplayan Ridley Scott, Bıçak Sırtı dizisinin senaryo çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Ayrıca Noah Hawley’in yönetmenliğini yaptığı Alien dizisi ile ilgili yeni bilgiler verdi.

“Blade Runner televizyon dizisinin pilot bölümünü ve genel hatlarını tamamladık. Dolayısıyla Blade Runner’ın ilk 10 saatlik kısmı hazır ve dizi olarak gelecek. Alien dizisi de aynı durumda, dizinin pilot bölümünün senaryosunu hazırlıyoruz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL