SİNEMA VİDEOLAR

Biz Böyleyiz’den Fragman Yayımlandı

Berrak Tüzünataç, Engin Öztürk, Şebnem Bozoklu, Özge Özpirinçci, Hümeyra gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı, Caner Özyurtlu’nun yönettiği Biz Böyleyiz’den fragman yayınlandı. Film, 21 Şubat’ta vizyona girecek. Oyuncu kimliğiyle tanınan..

Biz Böyleyiz’den Fragman Yayımlandı

Berrak Tüzünataç, Engin Öztürk, Şebnem Bozoklu, Özge Özpirinçci, Hümeyra gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı, Caner Özyurtlu’nun yönettiği Biz Böyleyiz’den fragman yayınlandı. Film, 21 Şubat’ta vizyona girecek.


Oyuncu kimliğiyle tanınan Caner Özyurtlu; Ev, Yok Artık, Yok Artık 2, Bittin Sen filmlerine imza atmasıyla yönetmenlik alanındaki tecrübe kazanmıştı. En son Ezgi Mola’lı Maide’nin Altın Günü filmini yöneten Özyurtlu’dan yeni bir film daha geliyor: Biz Böyleyiz!


Filmin oyuncu kadrosunda Berrak Tüzünataç, Engin Öztürk, Şebnem Bozoklu, Özge Özpirinçci, Meriç Aral, Boran Kuzum ve Hümeyra gibi isimler yer alırken; filmin senaryosunu da Berrak Tüzünataç ve Melikşah Altuntaş kaleme alıyor. Film, en son 2016 yapımı Kocan Kadar Konuş: Diriliş filminde karşımıza çıkan Hümeyra’nın uzun bir aradan sonra beyazperdeye geri döndüğü film olmasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL