Aktüel

Birce Akalay, Klostrofobim var!

Salgın nedeniyle rol aldığı Babil dizisinin çekimleri durdurulan ve şimdilerde evinde karantinada olan oyuncu Birce Akalay, Instagram’da konuk olduğu canlı yayında “Klostrofobim var ve evde durmak çok zor” dedi. Şimdilerde..

Birce Akalay, Klostrofobim var!

Salgın nedeniyle rol aldığı Babil dizisinin çekimleri durdurulan ve şimdilerde evinde karantinada olan oyuncu Birce Akalay, Instagram’da konuk olduğu canlı yayında “Klostrofobim var ve evde durmak çok zor” dedi.

Şimdilerde Star TV ekranlarında yayınlanan Babil dizisinde İlay karakterini canlandıran başarılı oyuncu Birce Akalay, koronavirüs salgını nedeniyle kendisini evine kapattı. Bu süreçte sosyal medyada çeşitli canlı yayınlara konuk olan Akalay, bu zamana kadar bilinmeyen bir hastalığından da bahsetti.

Birce Akalay, önceki gün oyuncu Serkan Altunorak ile birlikte bir derginin Instagram sayfasına konuk oldu. Koronavirüs sürecinin kendisi için zor geçtiğini belirten Akalay, hastalığı olduğunu ve evde durmanın kendisi için zorlayıcı olduğunu belirtti. Koronavirüs salgını nedeni ile başlayan karantina sürecinin ilk gününü başka bir şehirde geçirdiğini anlatan Akalay, “Öyle denk geldi. Şimdi evimdeyim. Ama klostrofobim var ve evde durmak çok zor benim için. Yeni yeni ‘zamanı etkili değerlendirme’ kafasına giriyorum. Düşünmeyi bloke etmişiz, bu dönemde onu anladım. Varlığım ve ihtiyaçlarımıza yönelik blokajlar indirmişiz. Bu dönemde düşünmeye döndük.” dedi.

Kaynak: Snob Magazin

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL