DİZİ

Biran Damla Yılmaz, merak edilen soruları cevapladı!

Biran Damla Yılmaz, ilk 2 bölümü Fox TV ekranında yayınlanan Baraj dizisi hakkında sorulan soruyu yanıtladı. Hayranlarının sosyal medyada sordukları sorulardan birisi de Baraj dizisi ile ilgiliydi. Nehir karakterine hayat..

Biran Damla Yılmaz, merak edilen soruları cevapladı!

Biran Damla Yılmaz, ilk 2 bölümü Fox TV ekranında yayınlanan Baraj dizisi hakkında sorulan soruyu yanıtladı. Hayranlarının sosyal medyada sordukları sorulardan birisi de Baraj dizisi ile ilgiliydi. Nehir karakterine hayat verdiği dizide zorlandığı bir sahne olup olmadığı sorulunca oyuncu, herhangi bir zorluk yaşamadığını anlattı.

Oyuncu, “En zorlandığım sahne diye bir tane sahne söyleyemeyeceğim. Çünkü bu proje ve bu karakter benim için çok önemli. Daha öncesinde hiç karşıma çıkmamış bir karakterdi.Bu da beni çok heyecanlandırdı” açıklamasında bulundu. Bir dizide ilk defa ilk farklı karaktere girmek durumunda kaldığını anlatan genç oyuncu, bu rolün kendi gelişimi adına çok önemli olduğunu da ifade etti.

Biran Damla Yılmaz, “İlk defa bir bölümde 3 karaktere birden girdim neredeyse… Çok zor bir karakter benim için. Kendimi geliştirmek için çok büyük fırsat olduğunu düşünüyorum. Her sahne benim için sınav gibiydi. Her sahnede farklı bir şey denemek, her sahnede acaba mı diyerek bir şekilde o karakterleri çıkardığım bir proje oldu.Yeri de her zaman çok özel olacak. Gelişimim açısından da çok önemli bir sahip olduğunu düşünüyorum” dedi.

Sette güldükleri ve gerçekten çok gevşedikleri anlar yaşandığını anlatan Biran Damla Yılmaz, çok komik anlar yaşadıklarını ve çok eğlendiklerini sözlerine ekledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL