Aktüel

Bir Zamanlar Çukurova’da bir müjde daha !

atv ekranlarının sevilen dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 62. yeni bölümünün akıbeti merak konusuydu. Koronavirüs nedeniyle birçok dizinin setinde çalışmalara ara verilmişti. Bu nedenle de dizilerin hangilerinin yeni bölümlerinin gelecek..

Bir Zamanlar Çukurova’da bir müjde daha !

atv ekranlarının sevilen dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 62. yeni bölümünün akıbeti merak konusuydu. Koronavirüs nedeniyle birçok dizinin setinde çalışmalara ara verilmişti. Bu nedenle de dizilerin hangilerinin yeni bölümlerinin gelecek hafta ekrana geleceği net olarak bilinmiyor. Ancak Bir Zamanlar Çukurova hayranlarını sevindiren gelişme atv’nin 62. yeni bölüm fragmanını yayınlaması ile ortaya çıktı.

Adana’da çekilen dizi birçok yapım ara verirken, ekrana gelmeye hazırlanıyor. 2 Nisan Perşembe günü izleyeceğimiz yeni bölümde ise bitmeyen çile devam ediyor.

Bu çile, Hilal Altınbilek’in canlandırdığı Züleyha’nın çilesi Bu sefer de hapiste zehirlendi ve hastaneye kaldırıldı. Demir’i vurduktan sonra hapse düşen, artık Demir’in de tamamen vazgeçtiği Züleyha, çocuklarının hasretini de yaşıyor. Dizinin en talihsiz karakteri olan Züleyha’nın yaşadıkları ise izleyicilerin yüreklerini sızlatıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL