DİZİ

Bir Zamanlar Çukurova, zirvede başladı!

Romanya’daki yayınına başlayan Bir Zamanlar Çukurova, prömiyer bölümüyle ekran hayatına zirvede başladı. TIMS&B Productions’ın yapımını üstlendiği dizi, Romanya’da Kanal D’de yayınlanıyor. Dizinin bölümü %21,8 share ve 2 milyon izleyiciye ulaştı…

Bir Zamanlar Çukurova, zirvede başladı!

Romanya’daki yayınına başlayan Bir Zamanlar Çukurova, prömiyer bölümüyle ekran hayatına zirvede başladı.

TIMS&B Productions’ın yapımını üstlendiği dizi, Romanya’da Kanal D’de yayınlanıyor. Dizinin bölümü %21,8 share ve 2 milyon izleyiciye ulaştı. Böylece primetime ekranında zirvede yer aldı.

Dizinin dağıtımını üstlenen Inter Medya’nın Kurucusu ve CEO’su Can Okan, “Bir Zamanlar Çukurova, bu son geniş kapsamlı uluslararası anlaşmaların da yansıttığı gibi geniş çaplı cazibesiyle gerçekten çok güçlü bir dizi. Özünde yürek parçalayan bir romantizm, aile çatışmaları ve son derece yetenekli bir oyuncu kadrosu ile Türk dizilerinin tüm klasik özelliklerini sergiliyor,” yorumunda bulundu.

ATV’de perşembe akşamları yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova, dünya genelinde 28 bölgeye satıldı. Dizi, 3 Şubat’ta Meksika’daki yayınına başladı ve oradaki ekran hayatını da başarıyla devam ettiriyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL